Spanju valodas skolas Spanija, Macies Spanju Spanija, Spanju kursi Spanija - ESPAÑOL.PRO - Macies Spanju arzemes, Spanju skolas Spanija

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje

Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija LatviaSpāņu Spānijā un Latin Americā
Vasara, Saule, Pludmale - Vai jums vairāk patīk kultūras ātpūta un aktīvas brīvdienas?

Vai Jums apnika veltīt savās brīvdienās Spānijā tikai viesnīcu kompleksā, atpūtas un tikai jāspēj pasūtīt pārtikas un dzērienu ar grimaces un žestus. Vai jūs jau runāt spāniski, bet, ja ir labs laiks, lai to izmantotu, jums paklupt jūsu vārdus.

Mēs piedāvājam spāņu kursus visur Spānijā un daudzās valstīs Latīņamerikā (Argentīna, Čīle, Costa Rica, Meksikā un Urugvajas). Mūsu piedāvājums ir spāņu kursos iesācējiem un papildu valodas līmeņiem.

Mēs piedāvājam spāņu kursus pieaugušajiem (16 gadi), Vasaras kursi bērniem (>>>), pusaudžiem un daudz speciālas programmas skolām.

 

Spānijā Jūs varat izvēlēties starp 24 skolām 22 fascinējošiem galamērķiem!

Vienkārši izvēlieties mērķa!

 

Study Spanish in Spain, Intensive Spanish courses at more than 30 language schools in Spain , Learn Spanish in small groups in Spain, Business Spanish, DELE exam preparation, Study Spanish abroad SpainSpanjuTenerifa, Macies Spanju valodas skolas El Puerto de la Cruz Tenerifa Spanija, KanarijasSpanju Alicante, Macies Spanju Alicante, Spanju valodas skola Alicante, SpanijaSpanju Almuñecar, Macies Spanju valodas skolas Almuñecar SpanijaSpanju kursi Palma de Mallorca, Macies Spanju valodas skolas, Palma de Mallorca, SpanijaSpanju kursi Barcelona, Spanju valodas kursi Spanija, BarcelonaSpanju kursi Ibiza, Spanju valodas kursi Spanija IbizaSpanju kursi Denia, Spanju valodas kursi Spanija, DeniaSpanju Granada, Macies Spanju valodas skolas Granada, SpanijaSpanju Marbella, Macies Spanju valodas skolas Marbella, SpanijaSpanju Malaga, Macies Spanju valodas skolas Malaga, SpanijaSpanju Cordoba, Macies Spanju valodas skolas Cordoba, SpanijaSpanju valods skolas Spanija Prado del ReySpanju Cadiz, Macies Spanju valodas skolas Cadiz SpanijaSpanju Sevilla, Macies Spanju valodas skolas Sevilla, SpanijaSpanju Valencia, Macies Spanju Valencia, Spanju valodas skolas Valencia, Spanju kursi SpanijaSpanju Madrida, Macies Spaniju Madrida, Spanju skolas Madrida, pasha centraSpanju Salamanca, Macies Spanju arzemes Spanju valodas skolas Salamanca SpanijaSpanju, Macies Spanju arzemes Spanju valodas skolas Bilbao, Spanija, Spanju kursi Bilbao SpanijaSpanju Santander, Macies Spanju valodas skolas Santander Spanija, Spanju kursi Santander SpanijaSpanju Galicia, O Grove, Spanju valodas skolas Spanija O Grove - Macies spanju ziemelju Spanija, spanju kursi ziemelju Spanija, GaliciaSpanju Santiago de Compostela, Macies Spanju valodas skolas Santiago de Compostela Spanija, spanju kursi Santiago de Compostela Spanija

 

Pēc mūsu valodas skolās Jūs uzzināsiet spāņu, spriedzēs un patīkama atmosfērā, kopā ar cilvēkiem no visa pasaule un no pieredzējušiem skolotājiem, kuri bauda savā profesijā.

Mēs piedāvājam intensīvus un īpašus kursus, biznesa spāņu, spāņu, tūrisms, hispanic kultūra, politika, likums, E. L. E. skolotāju un sagatavošanas kursus par D. E. L. E. pārbaudes, kā arī kā atsevišķu divpusēju apmācību, grupas kursus pēc ēdienkartes, svētku kursus, valodas brīvdienas skolniekiem (skolas ekskursijā), kā arī kā Crash-kursi.

 

Mūsu spāņu valodas kursi ir paredzēti vai nu ļoti mazam grupam vai privātu mācībam. Grupas vienmēr ir galvenokārt sarunu un praktisko saziņu. Gramatika ir jāiemāca, komunikatīvs konteksts ir jāpielāgo konkrētajām vajadzībām katram studentam. Mūsu nodarbības ir personalizētas, piedāvājot līdzsvaru starp gramatiku, rakstīšanu, izpratni un mutisku izteiksmi. Arī mūsu mācību metode apvieno pētījumu gramatikas ar debatēm, runāšanu, ar lomu situācijām, praktiski klasēm, u. c.

Katrai grupai ir vismaz 3 līdz 8 studentiem, tāpēc ikviens var piedalīties aktīvi, vienlaikā saņem īpašu uzmanību. Studentiem ir vēlams sniegt ieteikumus un veicināt kursa struktūru. Ja ir mazāk par trim studentiem uz klases, ilgums tiek samazināts par vienu trešdaļu.

 

Spāņu valodas skolas
Dienvidu un Centrālamerikā

 

Vai vēlaties mainīt ikdienas rutine, uzzināt ko jaunu. Jūs kā izaicinājums, un jūs vēlaties ceļošanas ļoti tālu. Uzziniet spāņu Argentīnā, Urugvajā, Čīlē, Costa Ricā vai Meksikā un iegrimstiet pilnīgi citu kultūru! Izvēlieties kādu no mūsu 10 valodu skolās Latīņamerikā. Uzziniet spāņu Argentīnā, Urugvajā, Čīlē, Costa Ricā vai Meksikā un iegrimstiet pilnīgi citu kultūru!

>> Skolas Spānijā Argentīnā, Urugvajā, Costa Ricā, Čīlē un Meksikā.

Macies Spanju Latin South America - Spanju valodas skolas Argentina, Chile, Mexico & Uruguay - Spanju kursi , Latin America

 

Spāņu kursi

Visi mūsu skolotāji ir vietēji spāņu skaļruņi, kuriem ir universitātes grāds un arī liela pieredze mācībā spāņu valodu un kultūru ārvalstu studentiem.

Spāņu kursi parasti ir no pirmdienas līdz piektdienai un klašu skaitu dienā, ir atkarīgs no tipa kursa. Tas parasti ir robežās starp 4 un 6 dienā ar katru šķiru ilgst 45 minūtes.

Visi līmeņi tiek piedāvāti no iesācējiem līdz progresīvam. Mūsu 6 līmeņus, izpild Eiropas kopējās pamatnostādnes valodu apguvē un pamatnostādnēm Instituto Servantess.

Mūsu spāņu valodas kursi ir paredzēti vai nu ļoti mazam grupam vai privātu mācībam. Grupas vienmēr ir galvenokārt sarunu un praktisko saziņu. Gramatika ir jāiemāca, komunikatīvs konteksts ir jāpielāgo konkrētajām vajadzībām katram studentam. Mūsu nodarbības ir personalizētas, piedāvājot līdzsvaru starp gramatiku, rakstīšanu, izpratni un mutisku izteiksmi. Arī mūsu mācību metode apvieno pētījumu gramatikas ar debatēm, runāšanu, ar lomu situācijām, praktiski klasēm, u. c.

Katrai grupai ir vismaz 3 līdz 8 studentiem, tāpēc ikviens var piedalīties aktīvi, vienlaikā saņem īpašu uzmanību. Studentiem ir vēlams sniegt ieteikumus un veicināt kursa struktūru. Ja ir mazāk par trim studentiem uz klases, ilgums tiek samazināts par vienu trešdaļu.

 

 

Var izvēlēties no plaša diapazona intensīvās spāņu valodas kursi, kas izstrādāti, lai apmierinātu dažādas apmācības profilus visā vecumā un dzīves jomās. Piemēram:

>> Kursa 20h.

4 klases / dienā.

Šis kurss ietilpst 2 klases komunikatīvas gramatikas un 2. klases leksiku, un sarunā ar mutvārdu un rakstīšanas praksi, kas attiecas uz valodu prasmem (klausīšana, runāšana, lasīšana un rakstīšana).

 

>> Kursa 25h

5. klases / dienā.

Izmantojot 2. klases komunikatīvas gramatikas; 2 klases leksiku, un saruna ar mutisku un rakstisku praksi, un 1. papildus klasi gramatikas pārbaudes vai komunikatīva praksē ar jauno vārdnīcu un apzīmējumiem.

 

>> Kursa 30h

6. klases / dienā.

Šis kurss ietilpst 2 klases komunikatīvas gramatikas; 2 klases leksiku, un saruna ar mutisku un rakstisku praksi; un 2. papildu klašu gramatikas pārbaudes vai komunikatīvu praksi ar jauno vārdnīcu un apzīmējumiem.

 

>> Kursa 20+5h (kombinētais kurss)

4. klašu grupā un 1 atsevišķas klases / dienā

Šis kurss ietilpst 4 klases / dienā grupā (2. klases komunikatīvas gramatikas un 2. klases leksiku, un sarunā ar mutisku un rakstisku praksi) plus 1 atsevišķas klases dienā, ja saturs ir " pielāgotu ", lai apmierinātu dalībnieku " apmācības vajadzībām un vēlmēm.

 

>> Viens pret vienu (Privātas nodarbības)

Studenti var izvēlēties, cik atsevišķas klases nedēļā viņi vēlas apmeklēt. Šīs klases ir " piemērotas ", lai apmierinātu dalībnieku "  apmācībam vajadzībām un profesionālām interesem. Šīs individuālās klases var apvienot ar visiem kursiem, kuros mēs piedāvājam.

 

>> Daļlaika kursi: gramatika vai saruna

2. klases / dienā

Šis kurss ir 2 klases komunikatīvas gramatikas skaits dienā, kas aptver visas 4 prasmes (klausīšanās, runāšanas, lasīšanas un rakstīšanas) vai 2 klases leksiku, un saruna ar mutisku un rakstisku ražošanas dienā, kas aptver 4 prasmes (klausīšanās, runāšanas, lasīšanas un rakstīšanas).

 

 

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17