İspanyada İspanyol dil okulları, İspanyada İspanyolca öğrenin, İspanyada İspanyolca kursları. :: ESPAÑOL.PRO ::

Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykovı kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Kordoba’da Ispanya’da Ispanyolca kurslari, Kordoba Ispanyolca Dil Okulu

Kordoba’da İspanyolca Dil Okulu


Kordoba’da Ispanya’da Ispanyolca kurslari, Kordoba Ispanyolca Dil OkuluKordobadaki İspanyolca okulumuz şehrin en ideal yerin olan eski meydan ve ticari şehir merkezinin kesiştiği bölgede bulunmaktadır ve böylelikle ana anıtlar ve temel hizmetler, yürüyüş mesafesi kadar yakındır.

Okul binasi iki katlı Endülüs evi olup, sınıflardan baktığınızda görülen, merkezi avlusu bitki ve çiçeklerle dekore edilmiş La Mezquita’ya yürüme mesafesi uzaklığındadır. 18 ferah, aydınlık ve tam donanımlı sınıfların yanında kütüphane, kendi kendine erişim servisi, video ve multimedya odası bulunmaktadır. Öğrenciler ücretsiz internet kullanma hakkına sahiptirler.

Kendini işine adamış olan çalışanlarımızın ana dili İspanyolcadır ve yabancı öğrencilerle çalışmada geniş bir tecrübeye sahiptirler. Öğretmenlerimiz, öğrencilerin daha sonra İspanyol dili ve kültürüyle bütünleşmelerini sağlacak bir şekilde çoşkulu ve yaratıcı bir atmosferde öğrencilerini nasıl motive edeceklerini ve ilgilerini çekeceklerini bilirler.

 

>> Ispanya’da Ispanyolca kurslari

 

Kordoba & Boş zaman activiteleri


Kordoba’da Ispanya’da Ispanyolca kurslari, Kordoba Ispanyolca Dil OkuluKordoba şehri İspanyanın en güney bölgesi olan Endülüs’ün merkezinde 350,000 nüfuslu bir şehirdir. Bu huzurlu ve güvenli yerin sunacağı bir çok : çeşitli kültürel etkinlikler, geleneksel ve modern yerler, dünyaca ünlü anıtlar, sıcak ve güneşli iklimi bulunmaktadır – ve tüm bunlara ulaşmak çok kolaydır.

River Guadalquivir ile aynı sıradaki Sierra Morena dağlarının eteklerinde bulunan Kordoba yılın çoğu zamanında sıcak ve güneşli bir iklime sahiptir. En yakın uluslararası hava limanlarına ulaştıran harika bağlantılar vardır : Madrid’den buraya 2 saatte, Seville’den 40 dakikada ve Malagadan yaklaşık 2 saatte ulaşabilirsiniz.

Kordoba, tarihi, güzelliği ve dostane insanlarıyla tanınmakadır. 1984 yılında Unesco Dünya Mirasları listesine girmeyi başaran bu şehir, 2016 yılı için Avrupa Kültür Başkenti seçildi.

Kordoba’nın yüzyıllardır oynadığı tarihsel rolün izlerini Roma, Vizigot, Müslüman, Yahudi ve Hristiyan topluluklarından arta kalan izlerde görmek mümkündür. Yedi yüzyıl boyunca Hristiyan, Yahudi ve Müslüman kültürlerinin kaynaşarak var olmaları, farklı kültürler ve ırklar arasında hoşgörü ve barış içinde yaşamanın mümkün olduğunu gösteren en güzel örneklerden birini teşkil etmektedir.

Kordoba’nın kırsal bölgelerinde, zeytinlikler, bağlar ve bir çok doğal parklar, Endülüs’ün gerçek özünü yansıtan unutulmaz beyaz köyler yer almaktadır.

Kordoba’da Ispanya’da Ispanyolca kurslari, Kordoba Ispanyolca Dil OkuluElverişli bir konumda bulunmasından dolayı (Madrid’den ana güney karayolu ve demiryolu hattı üzerinde) Seville, Malaga ve Madrid uluslararası havalimanlarından Kordoba’ya ulaşım çok kolaydır. Hızlı tren AVE ile Madrid’den (400 km) 1 saatte, Seville’den (130 km) 40 dakikada buraya ulaşabilirsiniz. Malaga’dan (180 km) normal bir trenle buraya 2 saatte ulaşabilirsiniz.

 

Kordobadaki İspanyolca okulumuz yıl boyunca sosyal ve kültürel bir çok etkinlik düzenlemektedir. Enkinliklerimizin çoğu ücretsizdir; ancak bazı zamanlar ücretli olabilir.

Okul dışında rehberli turlar organize ediyoruz ve bu sayede öğrencilerimiz Kordoba’nın kalmak için ne kadar sevimli ve çok yönlü bir şehir olduğunu keşfediyorlar.

 

· Tarihi ve Sanatsal Yapılar
- Mosque – Cathedral Cami - Katedral
- Fortress of the Christian Monarchs Hristiyan Hükümdarların Hisarı
- Jewish Quarter / Synagogue / Zoco (traditional crafts centre) Yahudi Mahallesi / Sinagog / Zoco (geleneksel el sanatları merkezi)
- The ruined city of Medina-Azahara. Medina-Azahara harap şehir.
- Palace of the Marquises of Viana Viana Markizi Sarayı
- Medieval churches of Cordoba Kordoba ortaçağ kiliseleri

· Şehir Müzesi: Arkeoloji Müzesi, Calahorra Kule Müzesi, Güzel Sanatlar Müzesi, Boğa Güreşi Müzesi

Kordoba’da Ispanya’da Ispanyolca kurslari, Kordoba Ispanyolca Dil Okulu

Diğer faaliyetler:
Ücretsiz Sevillanas Flamenko dans dersleri, dil alışverişi, yemek pişirme dersleri, Flamenko gösterileri, araplara özgü çay salonları, hamamlar, göbek dansı gösterisi, değişik spor ve yürüyüş aktiviteleri.

GEZİLER
Herhafta bir günlük gezi. Kurs ücretine dahil değildir.
Kordoba il bölgesinde geziler: Sierra’da Perol (dışarıda yemek) ; Medina Azahara ve Almodovar Kalesi; Montilla şarap mahzenleri ziyareti; Subbetica Tabiat Parkı (Cabra, Zuheros ve Priego Köyleri)
İl dışında geziler : Seville, Malaga, Granada...

 

 

 

Kordoba’da Konaklama


Kordoba’da Ispanya’da Ispanyolca kurslari, Kordoba Ispanyolca Dil OkuluÖğrencilerimizin tercihine sunulmuş şehir merkezinde yer alan (en fazla 20 dakikalık yürüme mesafesinde) ve her zevke ugun farklı türlerde ve özenle seçilmiş konaklama imkanları sunmaktayız.

Öğrencilerimizin kursları başlamadan önceki Pazar günü gelmeleri ve kurslarını tamamladıktan sonraki Cumartesi günü ayrılmaları beklenmektedir.

Paylaşılan apartmanda konaklama
Okulumuzun diğer öğrencileri ile yada genç İspanyollarla tek yada çift kişilik odalarda tam mobilyalı apartman paylaşımı. Mutfak ve banyo ortak kullanılır. Öğrenciler kendi çamaşır yıkama, yemek pişirme ve temizlik işlerinden kendileri sorumludurlar.

Aile ile konaklama
Okulumuzda inandığımız bir şey var o da öğrencilerimizin burada bulundukları süre zarfında Kordoba’dan istifade edebilecekleri herşeyden istifade etmeleri ve İspanyol kültürünü en iyi şekilde tanıyabilmeleri için özenle seçtiğimiz ailerin birinde kalmalarıdır. Aile yanı konaklama özellikleri :
Yarım pansiyon : günlük kahvaltı ve öğle yemeği
Tam pansiyon : günlük üç öğün yemek : kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği
Duş : günlük duş imkanı
Çamaşır yıkama : ev sahibi her hafta yatak takımlarınızı temin edecek, değiştirecek ve banyo havlularınızla birlikte yıkayacaktır. Giyisilerinizi ve yatak takımlarınızı da haftada bir gün ütüleyecektir.

Kendi apartman daireleriniz
Bu olanaklar kendini tamamen bağımsız olmak istiyenler için mükemmel bir konaklama imkanıdır. Tüm apartmanlar tarihi şehir merkezinde yer almaktadırlar.
Fiyatlar : Talep üzerine ve yer durumuna göre belirlenir.

 

>> Ispanya’da Ispanyolca kurslari

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2016
24/01/17