Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai Alikanteje

Ispanų kalbos mokykla Alikantėje


Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai AlikantejeMūsų ispanų kalbos mokykla Alikantėje yra miesto centre, šalia centrinio prekybos pastato.

Mūsų modernios auditorijose yra įrengtos vėdinimo sistemos, o atmosfera jose - draugiška ir jauki. Naudojamės aukštos kokybės technine įranga, kuri, kaip ir tinkama atmosfera, yra labai svarbios siekiant efektyvaus, veiksmingo mokymosi. Mokiniai turi nemokamą prieigą prie Interneto ir gali naudotis ispanų literatūros biblioteka.

Mūsų įkurtą komandą sudaro kvalifikuoti gimtąja (ispanų) kalba šnekantys darbuotojai, turintys didelę patirtį su studentais iš užsienio. Jie žino, kaip pakelti mokinių motyvaciją ir entuziazmą.

>> ispanų kalbos kursai Alikantėje

 

Apie Alikantę ir laisvalaikio užsiėmimus


Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai AlikantejeAlikantė yra pietryčių Iberijos pusiasalyje, Kosta Blankoje - vienoje iš gražiausių Ispanijos  pakrančių. Romėnai pavadino miestą "Lucentum" - šviesos miestu. Greitas gyvenimo tempas čia nėra populiarus, o į "Siestą" (tai pertrauka viduryje dienos, skirta praleisti laiką su draugais ir šeima arba miegui) žiūrima labai rimtai.

Žmonės čia atsipalaiduoja vaikščiodami po gražius bulvarus ir juose gurkšnodami kavą, Horchatą (ryžių gėrimas su migdolais) arba Granizadą (šaltas gėrimas su smulkintais ledukais).

Nors Alikantė - turizmo centras Kosta Blankoje, ji atsikratė turizmo industrijos vardo ir išlaikė savo žavesį kaip Ispanijos universiteto miestas.


Štai dėl ko naktiniam gyvenimui didelę įtaką daro studentai, kurie iki pat paryčių palaiko dvasią nesuskaičiuojamuose baruose senamiestyje ir uosto zonoje.


Nepaisant to, kad  Alikantėje yra ~280,000 gyventojų, ji yra tarsi kaimelis, kuriame beveik viskas yra pasiekiama vaikštant pėsčiomis, dažnai pakelėje sutinkant pažįstamus.


Stilingi bulvarai, modernus jachtų uostas, vaizdinga ir archeologiškai įdomi senamiesčio dalis, modernūs apsipirkimo rajonai ir smėlėti, palmių pilni paplūdimiai suteikia daug įvairovės ir ilgai pasilieka lankytojų atmintyje.
 

Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai AlikantejeAlikantėje siūlo daug galimybių kaip praleisti laiką už klasės ribų. Jūs ne tik galite buriuoti ar užsiiminėti banglenčių sportu, bet taip pat nardyti nuostabiuose vandenyse; kai kurie iš jų - saugomose teritorijose.
Kalnų aukštis - 1,500 metrų virš jūros lygio; šis faktorius taip pat vilioja lankytojus užsiimti tokia veikla kaip laipiojimas ar kelionės pėsčiomis po kalnus.
Alikantė siūlo patrauklią ir įvairią kultūrinę programą, į kurią įeina daugybė kino teatrų, koncertų ir teatrų. Naktinis gyvenimas, kurio požymis - nesuskaičiuojamu barų kiekis, tai tarsi svarbus renginys, kurio jokiu būdu nederėtų praleisti.

Tam, kad lankytojai galėtų labiau pažinti Alikantės gamtą, gyvenimo būdą ir kultūrą, mes siūlome daug ekskursijų ir užsiėmimų. Mes taip pat noriai priimame jūsų pasiūlymus ir spontaniškai organizuojame ekskursijas bei keliones. Turime buriavimo, nardymo, jodinėjimo ir parasparnių mokyklų kontaktus, taigi įmanoma suderinti kalbos kursus su jūsų hobiu. Jei yra poreikis, mes mielai suteiksime informacijos apie kurso pasiūlymus ir kainas.

 

Apgyvendinimas


„Oficialus pasikeitimas kambariais“ (t.y. seni gyventojai išsikrausto, o nauji atsikrausto) visada būna šeštadieniais. Raktus paliekame vietoje, kurioje Jūs galite juos pasiimti bet kurią valandą savaitgalio metu. Jei atvykstate anksčiau negu šestadienį ir Jūsų kambarys tuo metu yra laisvas, turėtų būti galimybė tenai apsistoti. Tačiau mokykla negali patvirtinti šios galimybės anksčiau nei 2 dienų bėgyje. Jei atvykus anksčiau Jūsų vieta nebūtų laisva, galite trumpam apsistoti viešbutyje. Tokia pati taisyklė galioja ir su išvykimu sekmadienį ar vėliau.

Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai AlikantejeApgyvendinimas bute su kitais asmenimis


Jūs gyvensite viename bute su kitais kambariokais, turėsite savo kambarį, bendrą virtuvę, vonios kambarį, svetainę.

Apgyvendinimas šeimoje

Apsigyvendami su ispanų šeima jūs turite galimybę pagilinti savo kalbos žinias ir susipažinti iš arčiau su Ispanijos kultūra. Jūs galite gyventi su šeima, kuri turi arba neturi vaikų, pagyvenusia pora, su vienu asmeniu, pvz. studentu (vaikinu / mergina). Su šeima Jūs dalinsitės virtuve, vonios kambariu ir svetaine.

Apgyvendinimas viešbutyje
Jei pageidautumėte, mes Jums padėsime surasti viešbutį.

 

>> Ispanų kalbos kursai Alikantėje

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17