Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish courses in Tenerife, El Puerto de la Cruz, Canaries Spain, learn Spanish in Tenerife, El Puerto de la Cruz Spain, Canary Islands, language school in Tenerife

Ispanų kalbos mokykla Tenerifėje (Kanarų salose)

Spanish courses in Tenerife, El Puerto de la Cruz, Canaries Spain, learn Spanish in Tenerife, El Puerto de la Cruz Spain, Canary Islands, language school in Tenerife
Mūsų Ispanų kalbos mokykla Tenerifėje yra Puerto de la Cruz'e prie garsiojo „Jardin Botanico“ (botanikos sodo). Šioje nuostabioje ir draugiškoje atmosferoje mėgausitės mokymu ir greitai pastebėsite, kaip gerėja Jūsų kalbos žinios. Mūsų profesionalūs ir patyrę mokytojai padės Jums viso kurso metu.

 Mūsų kalbų mokykla turi nuostabias sąlygas– turime 7 modernias ir jaukias auditorijas, didelę auditoriją, kurioje telpa 60 žmonių, taip pat 2 kompiuterines su 16 stalų ir prie kiekvieno jų yra greito interneto ryšys.

Mūsų Ispanų kalbos kursai yra pripažinti prestižiškojo Cervantes Instituto bei CEELE – pagrindinio ispanų kaip užsienio kalbos kokybės sertifikato.

 Mūsų mokytojai – gimtosios (ispanų) kalbos mokytojai, turintys gerą išsilavinimą bei taip pat mokantys anglų kalbą. Visos pamokos vyksta ispanų kalba. Tai geriausias būdas išmokti kalbos.  Jūs būsite patenkinti matydami kaip auga ispanų kalbos žinios ir galimybės bendrauti su vietiniais gyventojais.

>> ispanų kalbos mokykla Ispanijoje

 

Apie Tenerifę ir laisvalaikio veiklą


Spanish courses in Tenerife, El Puerto de la Cruz, Canaries Spain, learn Spanish in Tenerife, El Puerto de la Cruz Spain, Canary Islands, language school in Tenerife
Kanarų salos – vienas patraukliausių regionų visoje Europoje. Salos yra Atlanto vandenyne, apie 115 km nuo Afrikos pakrantės. Kanarų salas sudaro: Tenerifė, La Palma, La Gomera, El Hierro, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura ir keletas mažesnių salelių.

Mūsų kalbos mokykla yra Tenerifėje (didžiausioje saloje), kurios populiacija – daugiau nei 650000 gyventojų. Jos sostinė - Santa Cruz de Tenerife – ir La Laguna (universiteto miestelis) yra didžiausi ir svarbiausi miestai.
Puerto de la Cruz, esanti šiaurės saloje ir Las Americas paplūdimys, esantis pietuose, yra patys svarbiausi turizmo centrai.

Tenerifė, kaip ir kitos Kanarų salos, yra apibūdinama kaip amžiną pavasarį įkūnijantis miestas, kurio vid.temperatūra – nuo +20ºC žiemą ir +30ºC vasarą. Dėl to Tenerifė siūlo nuostabų orą tiek atostogoms paplūdimyje, tiek kalbos kursui.

Remdamiesi pasirenkamų ir papildomų užsiėmimų programa, mūsų laisvalaikio komanda garantuos, kad Jūs mėgausitės mokymosi patirtimi ne vien kalbos kurso metu.
Iki dviejų kartų per sav.mes organizuojame ekskursijas į įdomiausias salos vietas. Tai suteikia Jums galimybę geriau pažinti šios gražios salos gamtą ir daugialypę kultūrą.

Pažintiniai turai organizuojamį į La Laguną, universiteto miestelį, kuris buvo paskalbtas UNESCO pasauliniu paveldu, į gyvybingą Santa Cruz sostinę ar į la Orotavą, seniausią miestą Tenerifėje. Mes taip pat lankome įvairius įdomius muziejus, kurie gali daug papasakoti apie istorinį-kultūrinį salos vystimąsi ir jos gyventojus.
Tam, kad suorganizuotume kiekvieną užsiėmimą, yra reikalingas minimalus dalyvių skaičius. Už užsSpanish courses in Tenerife, El Puerto de la Cruz, Canaries Spain, learn Spanish in Tenerife, El Puerto de la Cruz Spain, Canary Islands, language school in Tenerifeiėmimus reikia mokėti papildomai (pvz.autobuso ar įėjimo bilietai).
Jūs surasite daugybė sporto ir laisvalaikio paslaugų Tenerifės saloje.

Tenerifė – ideali vieta golfui. Malonus klimatas visus metus ir susikoncentravimas į pasaulinius golfo kursus mažame plote padaro salą mėgstamą tiek mėgėjams tiek profesionaliems golfo žaidėjams. Jūs rasite daugybę klubų su prašmatniais žaliais farvateriais apsodintais tipinėmis Kanarų gėlėmis, kaktusais ir vietiniais medžiais bei gražius vaizdus; dauguma jų veda link giliojo mėlynojo Atlantijos vandenyno ar kvapą gniaužiančių kalnų. Buenavista Golfo klubas yra tik 30 min kelio (važiuojant mašina) nuo mokyklos.
Vaikščiodami pėsčiųjų takeliais Jūs galite atrasti visą salos grožį. Tenerifė – ypatingos įvairovės sala, siūlanti daug pasivaiksčiojimo vietų.
Tenerifė dėl savo puikių meteorologinių ir geografinių sąlygų ir gražios gamtos yra parasparnių mėgėjų rojus. Mėgaukitės šiuo neprilygstamu jausmu sklandyti ir pamatykite Tenerifės grožį iš paukščių skrydžio.

 

Apgyvendinimas

Mes siūlome šiuos apgyvendinimo būdus:

Apgyvendinimas bute su kitais asmenimis

Jūs gyvensite tvarkingame ir pilnai įrengtame bute, dalindamiesi jį su kitaisSpanish courses in Tenerife, El Puerto de la Cruz, Canaries Spain, learn Spanish in Tenerife, El Puerto de la Cruz Spain, Canary Islands, language school in Tenerife mokiniais. Kalbos mokykla yra 10-20 min atstumu (pėsčiomis). Į kainą įskaičiuota patalynė, naudojimasis virtuve ir skalbimo paslaugomis. Tačiau su savimi turite atsivežti rankšluosčių. Jūs esate patys atsakingi už savo kambario valymą viešnagės metu. Mūsų mokykla kambarį išvalo tik prieš Jums atvykstant ir Jums išvykus.

Apgyvendinimas šeimoje
Jūs gyvensite su ispanų šeima, kuri leis Jums intensyviai praktikuoti ispanų kalbą - tai puikus būdas ją išmokti gyvenant kasdieninėse situacijose. Be to, Jūs turite galimybę sužinoti daugiau apie ispanų gyvenimo būdą įsitraukdami į šeimos veiklas. Mes šeimas atrenkame kruopščiai. Jūs gyvensite netoli mokyklos, taigi galėsite ją lengvai iki jos nueiti pėsčiomis. Į kainą įskaičiuotas valymas, rankšluosčiai ir patalynė. Virtuvės ir skalbimo naudojimasi dažnumas priklauso nuo kiekvienos šeimos.

Atostogų apartamentai

Jei yra pageidavimas, mes pasirūpiname individualiu atostogų butu skirtinguose pastatuose, tačiau visi jie yra šalia mokyklos. Butuose yra telefonas, seifas, televizorius ir visa kita, kas daro Jūsų viešnagę kuo labiau patogesnę. Pastatuose yra baseinai ir paprastai juose yra deginimosi kėdės ir skėčiai nuo saulės. Šalia rasite restoranų, kavinių ir mažų paruotuvėlių.
Taip pat yra kitų apgyvendinimo būdų. Pvz.mažas butas su miegamuoju/svetaine ir pilnai įrengta virtuve bei vonios kambariu. Buto plotas ~ 30 kvadratinių metrų. Yra ir didesnių butų, priklausomai nuo kambarių skaičiaus (nuo ~40 kvadratinių metrų) ir jie turi atskirą svetainę.


Pagal pageidavimą, mes galite Jums surasti kotedžą ar atsiųsti rekomenduojamų viešbučių sąrašą.

 

>> ispanų kalbos mokykla Ispanijoje

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17