Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAŃOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Espańol en Espańa y Suramérica - Escuelas de espańol en Espańa, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar espańol en espańa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk sprĺkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Sprĺkkurs Spania, Sprĺkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lćre spansk - ESPAŃOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAŃOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Espańol.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAŃOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish courses in Sevilla, Learn Spanish in Sevilla Spain, Spanish language school in Seville

Ispanų kalbos mokykla Sevilijoje


Spanish courses in Sevilla, Learn Spanish in Sevilla Spain, Spanish language school in SevilleMūsų ispanų kalbos mokykla yra Sevilijos centre, žavingame istoriniame mieste, kuriame gyvena 800000 žmonių.Tai yra Andalūzijos sostinė, pietiniame Ispanijos regione. Mūsų mokykla yra pėsčiųjų gatvėje, miesto gyvybingiausiame prekybos rajone. Mokykla yra trijų aukštų, neseniai renovuota - tai tradicinis seviliečių pastatas su šviesiomis auditorijomis ir terasa ant stogo.

Mūsų ispanų kalbos kursai yra pripažinti prestižiškojo Cervantes Instituto ir CEELE – pagrindinio ispanų kaip užsienio kalbos kokybės certifikato. Visi mūsų mokytojai turi universitetinį išsilavinimą bei daug patirties bei specialiaus parengimo mokant ispanų kaip užsienio kalbos.

Mes siūlome ispanų kalbos kursus mažose grupelėse (daugiausiai 10 žmonių grupėje, vidurkis -  7). Daugiausiai mūsų mokykloje būna 60 mokinių, taigi mes gerai pažįstame savo mokinius, žinome jų vardus ir suteikiame individualų dėmesį kiekvienam iš jų visuose kalbų lygiuose. Taip pat ir duodame patarimų, pasirūpiname apgyvendinimu, pasiimame/nugabename iš/į oro uosto (-ą) ir suteikiame kelionės informaciją.

>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje


 Apie Seviliją ir laisvalaikio užsiėmimus


Spanish courses in Sevilla, Learn Spanish in Sevilla Spain, Spanish language school in SevilleGuadalquivir upės krantuose esanti Sevilija yra Andalūzijos sostinė, tai viena labiausiai pamėgtų  turistinių vietų Ispanijoje. Šiltas klimatas, kuris garantuoja 3000 val. saulės per metus, ir žemės derlingumas pritraukė senovės tautas, pvz. finikiečius, kartaginiečius, kuriepavadino miestą Hispaliu. Vėliau, romėnai, ir ypač maurai ir krikščionys paliko čia savo žymes, kurios atsispindi daugelyje monumentų ir istorinių pastatų iš skirtingų laikotarpių.

Nepaisant miesto transformacijos į modernų verslo centrą, Sevilija yra taip pat žinoma kaip „Andalūzijos grožis“ ir pasilieka Ispanijos širdimi ir dvasia. Jokia kita vieta taip tvirtai nesilaiko senų papročių ir pasaulyje sukurtų stereotipų apie Ispaniją. Miesto tonas, bulių kautynės, „tikrasis“ flamenko ir lengvas gyvenimo būdas... Nesuskaičiuojamos „fiestos“, ypač Šv.Savaitę ir Feria de Abril (Balandžio mėn.festivalis) yra populiariausios, bet jos nėra tradicijų pavyzdžiai.

Tačiau šis miestas yra ne tik užburia „fiestų“, šokių, teatrų, muzikos festivalių, koncertų, flamenko šou bet ir muziejų, meno parodų niuansais, kurie sukomplektuoja beveik nesibaigiančius kultūrinių renginių pasiūlymus mieste. Vien trumpas pasivaikščiojimas per senamiestį yra pati savaime kultūrinė patirtis. Jūs galite patys tuo įsitikinti pasivaikščiodami Guadalquivir upės krantais, senamiesčiu, pereidami Torre del Oro (auksinį bokštą), Katedrą ir Giraldą – miesto simbolį. Paklaidžiokite Santa Cruz senovės žydų kvartalo siauromis gatvelėmis ir aplankykite Reales Alcázares (Karališkoji pilis), pasivaikščiokite pro praeitį - didingąjį Alfonso XIII viešbutį ir senąją „Karališkąją Tabako gamyklą“ ir eikite iki Plaza de Espana (Ispanijos aikštė) ir Maria Luisa Parko. Kuomet būsite ten, aplankykite Triana kaiminystę, kuri laikoma Flamenko atsiradimo vieta.

Dienos pabaiga nebūtinai reiškia „fiestos“ pabaigą. Priešingai, seviliečiai mėgaujasi naktį gerdami kavą ar kitą gėrimą, taurę gero vyno ar sodos vandenį arba ragaudami kai kurių „tapų“ (isp. Užkandžių) keliuose iš daugybės smuklių ar vyno gamyklų mieste. O tiems, kas nori pratesimo naktį, miestas siūlo daugybę barų ir diskotekų, kurie dirba iki aušros.

Mūsų ispanų kalbos mokykla Sevilijoje nuolat Jus informuos apie mieste vykstančius pasirodymus ir renginius, įtraukiant parodas, teatrą, koncertus, operą ir bet kokį kitą vertą dėmesio renginį.

Mes taip pat organizuojame mainų vakarėlius, išvykas į prašmatnias miesto vietas ir kai tik įmanoma Spanish courses in Sevilla, Learn Spanish in Sevilla Spain, Spanish language school in Seville–  vizitus į Andalūzijos populiariausias vietines fiestas.

Keliavimas po Andalūziją
Andalūzijos turtingas artistinis, kultūrinis ir geografinis paveldas paverčia miestą pirmos klasės turistų vieta. Tvarkingi paplūdimiai, besitęsiantys kelis kilometrus, kalnų zonos, nacionaliniai parkai ir žiemos poilsiavietės laukia tavęs!

Šios kelionės nėra įskaičiuotos į kurso mokestį, tačiau yra prieinamos. Bet kokiu atveju, mes suteiksime Jums detalią informaciją, jeigu Jūs pageidaujate sukurti savo kelionės planą.

Į pastaruoju metu organizuojamas keliones įeina:
-Granada, dviejų val. kelionė iš Sevilijos, aplankant pasaulinio garsumo Alhambrą ir Siera -Nevadą žiemos poilsiavietę – slidinėtojų rojų.
-Kordoba, tik 30 min kelio nuo Sevilijos greituoju traukiniu, Kordoba buvo Caliphate sostinė -Iberijos pusiasalio arabų viešpatavimo metu
-Costa de la Luz, 1 val atstumu nuo Sevilijos, didžiuojasi įspūdingais balto smėlio paplūdimiais.
-Jerez de la Frontera, populiariojo chereso produkcijos regiono sostinė ir Karališkosios Andalūzijos mokyklos jojimo meno mokyklos buveinė.
-Coto de Dońana nacionalinis parkas, Guadalquivir upės žiotyse, Europos labiausiai apsaugota ekosistemos pavyzdys.

 

Apgyvendinimas

Spanish courses in Sevilla, Learn Spanish in Sevilla Spain, Spanish language school in Seville
Mūsų mokykla siūlo įvairius apgyvendinimo būdus, visi jie atitinka mūsų griežtus kokybės standartus. Mes reguliariai tikriname patalpas, o kokybės kontrolės apžvalga pildoma po kiekvieno mokinio išvykimo. Jūsų viešnagė prasideda nuo sekmadienio vidudienio (prieš prasidedant kursui) ir baigiasi šeštadienio vidurdienį (kursui pasibaigus). Yra ribotas dviviečių kambarių su nuolaida skaičius; dviviečiai kambariai galimi tik žmonėms, kartu besiregistruojantiems į kursą.

1)Apgyvendinimas su šeima
Idealus apsistojimo būdas tiems, kas nori praktikuoti kalbą ir labiau įsilieti į ispanišką kultūrą. Šis apgyvendinimo būdas siūlo Jums individualų kambarį su daliniu maitinimu (pusryčiai + vienas patiekalas pietums ar vakarienei). Taip pat įeina skalbimo paslaugos ir paklodės pakeitimas vieną kartą per savaitę. Jūs taip pat galite gauti ir pilną maitinimą (3 patiekalai per dieną) už papildomą mokestį.

2) Apgyvendinimas bute su kitais asmenimis
Jei Jūs pageidaujate daugiau nepriklausomybės, geriausias variantas – apgyventi bute su kitais asmenimis, turint savo kambarį. Jūs dalinsitės tik bendromis patalpomis – virtuve, svataine, vonios kambariu ir turėsite susitarti tarpusavyje dėl jų tvarkymo. Butai yra paprasti, tačiau pilnai įrengti.

3)Mokyklos apartamentaiSpanish courses in Sevilla, Learn Spanish in Sevilla Spain, Spanish language school in Seville
Dideli keturių miegamųjų apartamentai, vaizdingoje vietoje, tik kelių min atstumu (pėsčiomis) nuo mokyklos. Nuo stogo viršaus matosi vaizdai į Katedrą ir Giraldą. Visi miegamieji su oro konditionieriais. Apartamentai skirti tiktai mūsų mokyklos mokiniams.

4)Prabangi rezidencija
Vienvietis ar dvivietis kambarys renovuotame name su 11 miegamųjų, kuriuose yra oro kondicionieriai. Kas savaitę keičiama patalynė. Taip pat siūlomas dienos meniu/skalbimo paslaugos (į kainą neįskaičiuota). Nemokamas interneto ryšys ir tik 5 min kelio pėsčiomis nuo mūsų mokyklos.

5) Rezidencijos halės
Šis apgyvendinimo būdas suteikia visišką nepriklausomybę, ir tuo pačiu metu leidžia susipažinti su kitais mokiniais. Jūs dalinsitės bendromis patalpomis ir patys gaminsite maistą. Rezidencijos yra patalpose su 8 ar daugiau miegamųjų, joje yra valymo paslaugos (kasdien) ir paklodės pakeitimas 1 kartą per sav.

 

>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Espańol.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuńecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Vińa del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17