Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish courses in Santiago de Compostela, learn Spanish Santiago de Compostela, Spanish language school Santiago de Compostela Galicia Spain

Ispanų kalbos mokykla Santiago de Compostela mieste


Spanish courses in Santiago de Compostela, learn Spanish Santiago de Compostela, Spanish language school Santiago de Compostela Galicia SpainMūsų Ispanų kalbos mokykla Santiago de Compostela mieste buvo įkurta 1994 m. Mokykla yra pačiame centre, 2 min kelio nuo istorinio miesto rajono, labai arti Katedros. Tai maža, šeimos įkurta mokykla, tiesiogiai valdoma dviejų savininkų.

Mokykla Santiage siūlo 6 auditorijas ir kompiuterinę (su 11 kompiuterių ir nemokama interneto prieiga mokiniams). Dar daugiau, visose mokyklos patalpose yra bevielis interneto ryšys.

Mūsų mokykla – AGAES fondo narė, Ispanų mokyklų Galisų Asociacijos narė ir yra pripažinta Cervantes Instituto.

Visų mūsų mokytojai
– gimtosios (ispanų) kalbos mokytojai, kurie yra įgiję universitetinį išsilavinimą. Dėka didelės patirties mokant ispanų kaip užsienio kalbos, jie gali pritaikyti daugybę metodų ir medžiagos, visada atsižvelgiant į mokinių poreikius. Daugelis jų kalba keliomis kalbomis ir turi mokymo patirties užsienio valstybėse. Dėl to jie puikiai supranta užsienio kalbos mokymosi sunkumus.


>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje
 

Apie Santiago de Compostela ir laisvalaikio užsiėmimus


Spanish courses in Santiago de Compostela, learn Spanish Santiago de Compostela, Spanish language school Santiago de Compostela Galicia SpainYra daugybė priežasčių savo kalbų stovyklai pasirinkti Santiago miestą.

Miestas yra mažas: 90000 gyventojų ir 45 min kelio nuo vieno miesto krašto iki kito. Tai ramus ir svetingas miestas. Santiago – saugus miestas, kuriame nusikalstamumo lygis mažiausias Ispanijoje. Pasivaikščiojimas po gatves, net ir vėlai naktį yra labai saugus. Be to, jis draugiškas. Vietiniai gyventojai mėgsta leisti laiką gatvėje: vidudienį valgydami tapas (isp.užkandžius), gerai leisdami laiką kavinėje istorinėje miesto dalyje, mėgaudamiesi saulės voniomis Quintana aikštėje, klausydami Banda Municipal de Música (miesto savivaldybės muzikos grupės), ar sekmadienius leisdami Rúa do Vilar.

Miestas siūlo aukštas kokybines paslaugas, kadangi tai - administracinė Galisijos sostinė, turinti Autonominę Vyriausybės padėtį. Jame yra vienas seniausių universitetų Ispanijoje (35 000 studentų kasmet) ir šis miestas – Camino de Santiago maršruto pabaiga. Tai ne tik tikinčių piligrimų centras bet taip pat ir jaunas ir linksmas miestas, trečias pagal studentų skaičių universitete.

Mieste yra jau daug metų vykstančių pramogų ir kultūrinių pasiūlymų, su kasmetinėmis programomis Galisijos auditorijoje, teatruose, muziejuose ar gatvėse ir senamiesčio aikštėse. Šių pasiūlymų padaugėja tam tikrais periodais: „Europos kino“metu lapkričio mėn., skirtingų tipų koncertų metu Apaštalų šventėse liepos mėn. ir per Ascensión šventes gegužę, tradicinę šventę gatvėse San Juan naktyse birželio mėn (22 – 23 dienomis), atvirą oro šokio festivalį birželio mėn.

Miesto įkūrimo data laikoma XX a. Tai gražus miestas su didžiais menininkais ir istoriniu paveldu. Tai UNESCO pasaulinis kultūros paveldas. Miestas apsuptas dideliais ir lengvai pasiekiamais parkais bei žaluma - šis peizažas labai gerai integruotas į bendrą miesto vaizdą.
Santiage, ypač tam tikrais metų laikais, galima daug ką pamatyti: koncertus visame istoriniame rajone per vasarą, daugelis jų yra nemokami; muziejus (taip pat nemokamus) - Etnográfico del Pueblo Gallego (Galisų Etnografinis muziejus); visos parodos irgi nemokamos... Mes informuosime mokinius apie kiekvieną renginį Santiage.Spanish courses in Santiago de Compostela, learn Spanish Santiago de Compostela, Spanish language school Santiago de Compostela Galicia Spain


Be to, mūsų ispanų kalbos mokykla Santiage organizuoja mažiausiai 2 nemokamus užsiėmimus kiekvieną savaitę. Vasarą užsiėmimų vidurkis – 4 per savaitę:

-Pirmą dieną mes kviečiame mokinius į ekskursiją su gidu aplink miestą, ragaujant tapų ir lankant istorinį rajoną. Ši ekskursija rengiama, jei kurse yra bent 5 mokiniai.
-Vizitai į muziejus, parodas, istorinius pastatus
-Koncertų, kino teatro, teatro lankymas
-filmai ir jų komentarai
-ispaniškos muzikos klausymas
-kalbų mainai su ispanų mokiniais
-populiarūs ispaniškų žaidimų vakarai (kortos, stalo žaidimai)
-tradiciniai vakarai su liaudies muzika ir tipiškais tradiciniais gėrimais
-Vizitai į miesto laikraščio ( El Correo Gallego) redakcijos biurą

Siūlome ir kitus užsiėmimus už papildomą mokestį:
-Ekskursijas po paplūdimį, Atlanto salų nacionalinį parką, žvejų kaimelius ar kitus miestus, pvz. Vigo, A Coruña ar Pontevedra, į istorines vietas, į šiaurės Portugaliją.
-Ispaniškos virtuvės studija
-Trekas aplink miestą
-vynų ir tradicinių patiekalų degustavimas.

Mokiniai už prieinamą kainą taip pat gali naudotis universiteto sporto įranga: baseinu, tenisu, krepšinio aikštele, atletikos taku, t.t. Mes taip pat informuosime ir padėsime mokiniams suplanuoti kitas sporto šakas: nardymas, plaukimas banglente, jodinėjimas ir t.t.

 

Apgyvendinimas


Spanish courses in Santiago de Compostela, learn Spanish Santiago de Compostela, Spanish language school Santiago de Compostela Galicia SpainApgyvendinimo paslaugas teikiame nuo sekmadienio, prieš prasidedant kursui, iki šeštadienio, kursui pasibaigiant. Mokiniai, atvykstantys ankščiau/vėliau gali užsisakyti papildomas 1 ar 2 nakvynės dienas. Dviviečiai kambariai galimi tik tiems mokiniams, kurie kartu užsiregistravo į kursą.

Apgyvendinimas ispanų šeimoje

Mokykla atrenka šeimas po asmeniško pokalbio. Atrankos kriterijai: komfortas ir švara namuose,  šeimininkų paslaugumas ir draugiškumas ir netolimas atstumas nuo mokyklos.
Dalinis maitinimas (pusryčiai + pietūs/vakarienė) arba pilnas maitinimas bei skalbimo paslaugos įskaičiuotos.

Apgyvendinimas bute (su kitais mokiniais)
Šis apgyvendinimo būdas galimas visais metų laikais. Dviviečiai arba vienviečiai kambariai su rašomu stalu ir šildymu. Butuose yra skalbimo mašina ir pilnai įrengta virtuvė. Įskaičiuotos valymo paslaugos vieną kartą per sav. bendro naudojimo patalpose, o miegamuosius mokiniai turi išsivalyti patys. Patalynė ir rankšluosčiai NĖRA įtraukti, taigi mokiniai turi atsivežti juos patys.

Apgyvendinimas mokinių rezidencijoje
Rezidencija yra pačiame centre (apie 10 – 15 min kelio pėsčiomis nuo mokyklos). Joje yra dideli butai (telpa 8-10 mokinių) su vienviečiais kambariais (dviviečiiuose kambariuose – tik dvivietės lovos), vonios kamb.ir virtuve. Kambariuose yra rašomasis stalas, spinta ir televizorius.  Įtrauktos kasdieninis tvarkymo paslaugos. Rankšluosčius ir patalynę duodame. Į šį apgyvendinimo būdą įeina pilnas maitinimas: pusryčius mokiniai gaminasi patys rezidencijos virtuvėje (rezidencija aprūpina šiais produktais: pienu, kava, duona, sviestu ir pan.), pietūs ir vakarienė gaminami ir patiekiami mokiniams rezidencijos svetainėje.

Apgyvendinimas privačiame bute

Viename bute – ne daugiau nei 5 žmonės. Butuose yra įrengta virtuvė bei tiekiamos kasdieninės valymo paslaugos. Paklodes ir rankšluosčius duodame. Prieš atvykdami patikrinkite kainą ir prieinamumą.

Apgyvendinimas viešbutyje ar svečių namuose

Mokykla rezervuoja kambarius skirtingų kainų bei kategorijų viešbučiuose. Visi jie yra centre: naujajame centre ar senamiestyje. Prašome teirautis viešbučių sąrašo, jų kainų ir kontaktų.

 

>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17