Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish courses in Spain Santander, Spanish language schools in Santander Spain Cantabria, Learn Spanish in Santander Spain, Study Spanish abroad - Schools of Spanish Spain Santander

Ispanų kalbos mokykla Santandere


Spanish courses in Spain Santander, Spanish language schools in Santander Spain Cantabria, Learn Spanish in Santander Spain, Study Spanish abroad - Schools of Spanish Spain SantanderMūsų ispanų kalbos mokykla Santandere, įkurta 1980 m., yra gerai žinoma ir atidaryta visais metų laikais. Tai pilnai akredituota mokykla, turinti aukšto lygio kalbos mokymo reputaciją ir pasižyminti draugiška atmosfera ir plačiu paslaugų spektru.

Kalbos mokykla yra Santandero centre, 5 min kelio nuo geležinkelio stoties ir paplūdimių. Mokykla turi gerai įrengtas auditorijas su garso ir vaizdo aparatūra bei bendrą mokinių kambarį, kur jie gali atsipalaiduoti, pasišnekučiuoti, išgerti kavos ir paskaityti žurnalus ar laikraščius su kitais mokiniais.

Čia yra ir skaitykla su dideliu pasirinkimu medžiagos, padedančios praktikuoti skaitymą, rašymą ir gramatiką. Į įrangą įeina magnetofonai, videoaparatūra ir kompiuteriai.

Mūsų konferencijų kambaryje kviestiniai svečiai šneka kalbų bei tarptautinio susidomėjimo temomis, kuriomis mokiniai vėliau diskutuoja savo klasėse.

Mūsų mokytojai yra gerai kvalifikuoti ispanų kalbos mokytojai. Jie dirba kaip vieninga komanda ruošiant kurso medžiagą. Jie prisiima nemažą atsakomybę daugelio mokyklos gyvenimo aspektų atžvilgiu. Jie motyvuoti ir besidomintys, kas yra naudinga tiesiogiai tau, t.y. mokiniui.

>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

Apie Santanderą ir laisvalaikio veiklą

Spanish courses in Spain Santander, Spanish language schools in Santander Spain Cantabria, Learn Spanish in Santander Spain, Study Spanish abroad - Schools of Spanish Spain Santander
Santanderas, Kantabrijos regiono sostinė, yra apsupta gražių kalnų peizažo.

Čia yra daugiau nei 30 viešų parkų, 4 dideli muziejai, nuostabioji Katedra ir daugybė smėlėtųjų paplūdimių ruožų, kurie priklauso Europos Mėlynosios Vėliavos Bendruomenės programai, ir atitinka jų švaros/neužterštumo reikalavimus.

Miesto ir jo 200000 gyventojų istorija artimai susijusi su jūra. Šis draugiškas miestas yra privilegijuotoje natūralioje aplinkoje.

Liebana regione, Picos de Europe, kuris yra svarbus miestus, yra turtingas geografijos, istorijos, poezijos ir meno prasme. Čia yra įspūdinga kalnų sritis, kuri yra natūralaus grožio, religijos,  tikėjimo, riterių žygių, kinematografijos peizažo ir tradicinių dainų bei šokių pavyzdys.

Visuotinai žinomi Altamira urvai yra garsūs visame pasaulyje ir laikomi ketvirtinio urvų meno pavyzdziu . Tai yra saugoma UNESCO paveldo dalis. Spalvingi vaizdai, bizonų ir elnių ir scenos yra išsaugotos nuo priešistorinių laikų.

Jūra yra nuostabi Kantabrijos dalis; dėl savo neprilygstamo pakrantės grožio ir pasaulinio prestižo regionaSpanish courses in Spain Santander, Spanish language schools in Santander Spain Cantabria, Learn Spanish in Santander Spain, Study Spanish abroad - Schools of Spanish Spain Santanders pripažintas kaip rekreacijos ir turizmo vieta.

Santandere vyksta aktyvūs kultūriniai renginiai per visus metus. Jie vyksta Palacio de Festivales koncertų halėje, nuo kurios atsiveria vaizdas į įlanką ir kalnus.

Tarptautinis festivalis vasarą pritraukia aukščiausios klasės orkestrus, operas, teatrus, ansamblius ir garsiausius menininkus iš viso pasaulio. Daugybė pasirodymų parkuose ir paplūdimiuose yra lengvai prieinami kiekvienam (ir yra nemokami).


Į visus kursus yra įtraukta socialinės veiklos programa, kuri padeda Jums praktikuotis ispanų kalbą ir tuo pačiu mėgautis savo viešnage:  

-Muziejų ir galerijų aplankymas, ekskursijos su gidu ir vizitai į vietinio susidomėjimo vietas
-populiarūs nauji filmai ir specialūs ispaniški filmai
-Vizitas po tipinius ispaniškus barus
-sporto programa vakarais: plaukimas, tenisas, futbolas, buriavimas, jodinėjimas, alpinizmas, slidinėjimas, banglenčių sportas, nardymas
-Ekskursijos po netoliese esančias vietas: Santillana del Mar, Vega de Pas ar Picos de Europa
-Taip pat siūlome pasirenkamas savaitgalio ekskursijas į tokias vietas kaip Guggenheim Muziejų, Bilbao, Burgos, Salamanką, Madridą ir kitų sostinių miestus.

 

Apgyvendinimas


Spanish courses in Spain Santander, Spanish language schools in Santander Spain Cantabria, Learn Spanish in Santander Spain, Study Spanish abroad - Schools of Spanish Spain SantanderVisi siūlomi apgyvendinimo būdai mokiniams visada yra kruopščiai atrinkti mūsų mokyklos tam , kad atitiktų Jūsų skonį, poreikius bei atstumo reikalavimus.
Apgyvendinimas rezervuojamas nuo sekmadienio prieš prasidedant kursui iki šeštadienio (12 val – vidurdienio) paskutinės kurso dienos.

Apgyvendinimas su ispanų šeima
Mes rekomenduojame savo studentams apsistoti ispanų atrinktose ispanų šeimose tam, kad jie kuo labiau galėtų pasinerti į ispanų gyvenimo būdą. Dalinimasis šeimos rutina siūlo nuostabų būdą ispanų kalbos kurturai ir kalbai atsiskleisti. Turėdama tai galvoje, mūsų ispanų kalbos mokykla Santandere atrinko daug vidutinio pragyvenimo šeimų, kuriuose Jūs jausitės kaip namuose. Visos šeimos, kurios su mumis bendradarbiauja, elgsis su Jumis kaip su šeimos nariu. Jos prisidės prie Jūsų mokymosi proceso atpalaiduojančioje ir draugiškoje aplinkoje.

Apgyvendinimas bute su kitais asmenimis
Šie butai yra centre. Rekomenduojami nepriklausomiems žmonėms, turintiems virš 18 m. Labai patogūs butai šalia mokyklos, kai kurie iš jų turi gražius vaizdus į jūrą. Visa reikiama įranga įtraukta.

Apgyvendinimas viešbučiuose
Mes mielai Jus aprūpinsime informacija apie viešbučius ir užsakysime kambarį juose.

 

>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17