Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAŃOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Espańol en Espańa y Suramérica - Escuelas de espańol en Espańa, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar espańol en espańa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk sprĺkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Sprĺkkurs Spania, Sprĺkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lćre spansk - ESPAŃOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAŃOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Espańol.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAŃOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Salamanca - Spanish language schools in Salamanca, Spain - Learn Spanish in Salamanca, Spain - Schools of Spanish in Salamanca

Salamanca - Spanish language schools in Salamanca, Spain - Learn Spanish in Salamanca, Spain - Schools of Spanish in Salamanca

Ispanų kalbos mokykla SalamankojeMūsų Ispanų kalbos mokykla Salamankoje yra pačiame miesto centre, istoriniame pastate, 5 min kelio nuo Plaza Mayor (pagrindinės aikštės).

Pastatas buvo neseniai atstatytas ir jame įdiegta naujausia technologija: 20 auditorijų su oro vėdinimo sistema, filmų ir konferencijų kambarys, biblioteka ir informacinis kambarys su nemokama interneto prieiga. Čia taip pat yra erdvus uždaras kiemelis su tipiškais Kastilų šaltiniais, čia Jūs pertraukų metu galite atsipalaiduoti, išgerti kavos ir pabendrauti su draugais.

Mokykla yra apsupta monumentų, restoranų, kavinių, kuriuose mokiniai gali pusryčiauti kartu su savo mokytojais ar ragauti gardžiųjų „tapų“ (isp.užkandžių), arba įsitraukti į Salamankos socialinį ir naktinį gyvenimą (populiariausias - „movida“) terasose, baruose, kino teatruose, teatruose ir t.t.

Mūsų Ispanų kalbos kursai yra pripažinti prestižinio Cervantes Instituto, taip pat CEELE – pagrindinio Ispanų kaip užsienio kalbos kokybės sertifikato.

Visi mūsų mokytojai turi Universitetinį išsilavinimą bei daug patirties ir specialaus parengimo mokant ispanų kaip užsienio kalbos.

<< ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

Apie Salamanką ir socialinę bei kultūrinę veiklą


Salamanca - Spanish language schools in Salamanca, Spain - Learn Spanish in Salamanca, Spain - Schools of Spanish in SalamancaStovintys tarp 3 kalvų, Salamankos bokštai sveikina visus lankytojus nuo to momento, kai tik jie išnyra. Žėrintis miesto smiltainis skleidžia labai nepaprastą šviesą, suteikdamas miestui gana unikalią atmosferą.

Esantis Tormes upės krantuose, šis senasis Kastilų miestas yra 200 km nuo Madrido ir tik 90 km nuo Portugalijos.

Kolumbas, Servantesas ir Unamunas – visi jie gyveno čia, o Francisco de Rojas tarp šių sienų buvo įkvėptas sukurti savo įžymųjį darbą „La Celestina“.

Salamankos Universitetas – seniausias universitetas Ispanijoje bei vienas iš seniausių Europoje. Jis buvo įkurtas 1218 m. Jau XVI amžiuje jame buvo 8000 studentų ir jis tapo viena svarbiausių Europos švietimo struktūrų. Tarp garsiausių dėstytojų yra šių pavardės: Fray Luis de León ir Miguel de Unamuno, apie kurį sklando daugybė anekdotų.

Plaza Mayor, buvusi bulių kautynių arena, (4400 kvadratinių metrų) yra ne tik ilgiausia bet ir gražiausia vieta Ispanijoje. Filipas V, pirmasis Ispanijos karalius, kilęs iš Pranzūcų Bourbon šeimos,1729 m. pastatė ją savo gyventojams kaip dovaną dėl jų ištikimybės sėkmingiausio karo metu. Šiandien ši vieta apstatyta kavinėmis miesto centre ir yra susitikimų vieta studentams iš viso pasaulio.

La casa de conchas (kriauklių namai) – tai miesto rūmai, pastatyti plateresco stiliumi, kuriame yra daugiau nei 300 kriauklių iš aukso spalvos smiltainio. Jakob kiautas yra piligrimystės Santiago de Compostela simbolis.

Miestas siūlo daug veiklos. Jūs galite aplankyti daug meno ir skulptūros parodų bei muziejų (pvz. La Casa Lis). Jūs taip pat galite aplankyti teatrus, eiti į koncertus, paskaitas ir t.t. Be to, kiekvieną mėnesį mūsų mokykla parengia detalią veiklos programą. Į šią programą įeina visiškai nemokami užsiėmimai:

Ekskursijos su gidu po miestą kiekvieną pirmą mėnesio dieną.
Filmai ispanų kalba kiekvieną savaitę
Sporto užsiėmimai (tenisas, baulingas, skvošas, krepšinis, futbolas)Salamanca - Spanish language schools in Salamanca, Spain - Learn Spanish in Salamanca, Spain - Schools of Spanish in Salamanca
stalo žaidimai (šachmatai, kortos, šaškės)
kiekvieną savaitę vakarėlis vietinėje diskotekoje (vienas nemokamas gėrimas įskaičiuotas)
keturios paskaitos kiekvieną savaitę (apie meną, istoriją, literatūrą, Ispanijos regionus)
nemokama interneto prieiga mokykloje

ir keletas užsiėmimus už mažą papildomą mokestį:
atsisveikinimo vakarienė paskutinę kiekvieno mėn. dieną
tradicinių Ispanijos šokių pamokos
Savaitgalio ekskursijos į Toledą, Avilą, Madridą, Sevovią, Zamorą...

Šių ekskursijų metu lydi gidai, kurie veda ekskursijas kiekviename mieste. Vienos dienos ekskursijos būna šeštadadieniais arba sekmadieniais. Šių ekskursijų kainos kinta nuo 20 iki 28 eurų vienam asmeniui. 2-3 dienų ekskursijos į Portugaliją, Andalūziją ir Galisiją. Kaina: nuo 90 iki 170 eurų (autobusas, viešbutis su pusryčiais ir kelionės draudimas yra įskaičiuotas).

Paprastai šie užsiėmimai nėra privalomi, todėl Jūs galite dalyvauti tik tuose, kurie Jums labiausiai patinka
Nemokamos paslaugos mokiniams:
skambučių ir faksų priėmimas
kopijavimo mašinos naudojimas
atskiras mokinių interneto ryšys (14 kompiuterių) kasdieniniam nemokamam naudojimui visomis kalbomis
Pasirūpinimas med.draudimu viešnagės metu
Nėra papildomo mokesčio už savaitgalio ekskursijų rengimą
Nemokami apmokymaiSalamanca - Spanish language schools in Salamanca, Spain - Learn Spanish in Salamanca, Spain - Schools of Spanish in Salamanca

 Mūsų nuolaidos pirkiniams
Pirmą kurso dieną mes Jums duosime mokyklos tapatybės kortelę, su kuria gausite reikšmingų nuolaidų (nuo 10% iki 20%):
knygynuose, foto prekių parduotuvėje, baseine, kirpėjo paslaugoms, šokio pamokoms, restoranuose, baruose, muziejuose.
Jūs gausite nuolaidų pateikę šią kortelę tose vietose, su kuriomis esame sudarę sutartis. Mėnesio pradžioje programos metu mes Jus supažindinasime su šių vietų sąrašu.

 Kaip nuvykti į Ispanų kalbos mokyklą Salamankoje?
Greičiausias ir artimiausias būdas - lėktuvu į Madridą. Nuo jo yra autobusų ir traukinių, kurie veža iš Madrido į Salamanką kas valandą nuo 7:00 iki 22:00. Kelionė nuo Madrido iki Salamankos užtrunka ~2 val, kurių metu Jūs galėsite mėgautis įvairiausių kaimaviečių vaizdais. Jei gyvenate Europoje Jūs taip pat galite keliauti tiesiai į Salamanką autobusu ar traukiniu. Yra tiesioginė aut. kompanija (2 kartus per sav.), kuri veža per įvairias šalis.
Kartu su Jūsų kurso patvirtinimu mes atsiųsime Jums maža žemėlapį su Jūsų pasirinktos  mokyklos išsidėstymu bei autobusų tvarkaraščiu nuo Madrido iki Salamankos.

 

Apgyvendinimas


Salamanca - Spanish language schools in Salamanca, Spain - Learn Spanish in Salamanca, Spain - Schools of Spanish in SalamancaApgyvendinimas yra svarbi mūsų programos dalis. Visos mūsų šeimos ir butai, rezidencijos ir viešbučiai, kurie su mumis bendradarbiauja, yra miesto centre, daugiausiai 15 min atstumu pėsčiomis iki Plaza Mayor ir mokyklos. Kad ir kokį apgyvendinimo būdą pasirinktumėte – rasite viską, ko reikia, kad gyventumėte patogiai ir mėgautumėtės malonia viešnage Salamankoje.
Jei savo viešnagės metu mokinys dėl kažkokiospriežasties nesijaučia visiškai patogiai, jis privalo tai pasakyti mokyklos sekretoriatui per pirmas tris dienas ir mes greitai surasime alternatyvą.


Kurso metu savo mokiniams siūlome 5 skirtingus apgyvendinimo būdus Salamankoje:
1)apgyvendinimas su ispanų šeima
Visos šeimos, kurios priima mūsų mokinius yra kruopščiai atrenkamos ir mes garantuojame, kad jos su Jumis elgsis labai gerai, suteiks Jums kokybiško maisto ir mielus švarius namus. Jūs galite pasirinkti vienvietį ar dvivietį kambarį, dalinį ar pilną maitinimą. Mokiniai patys turi atsivežti rankšluosčių. Šeima aprūpina mokinius pledais, patalynėmis ir antklodėmis. Drabužių skalbimo paslaugos yra įskaičiuota į kainą.
Gyvenimas su šeima turi įvairių privalumų: Jūs patys sužinosite apie papročius, maistą, rutinas ir gyvenimo būdą. Gyvendami su šeima Jūs suteikiate sau šansą praktikuotis Ispanų kalbos visą dieną ir tuo pačiu metu plėsti savo žodyno žinias ir pagerinti tarimą. Trumpai tariant, tai geriausias būdas integruotis į Ispanų gyvenimą. Šis apgyvendinimo būdas yra siūlomas visus metus.

2)Apgyvendinimas mokinių rezidencijoje
Mūsų mokykla turi savo rezidenciją Salamankoje. Ji yra miesto centre, 5 min atstumu (pėsčiomis) nuo Plaza Mayor ir 10 min nuo mokyklos. Joje yra 42 miegamieji, dviviečiai ir vienviečiai, 3 svetainės, kiemelis ir visi modernūs įrenginiai. Jūs galite pasirinkti vienvietį ar dvivietį kambarį, dalinį ar pilną maitinimą. Mokiniai turi atsivežti savo rankšluosčius. Patalynė rezidencijoje yra. Drabužių skalbimo paslaugos yra įskaičiuota į kainą.
Privalumai: rezidencijoje visų tautybių mokiniai gyvena kartu, taigi aplinkoje vyrauja įvairios kultūros, čia mokiniai dalinasi įgyta patirtimi ir anekdotais iš viso pasaulio.
Salamanca - Spanish language schools in Salamanca, Spain - Learn Spanish in Salamanca, Spain - Schools of Spanish in Salamanca
3)Apgyvendinimas bute su kitais mokiniais
Šiuose butuose yra dvivietis ir 2 ar 3 vienviečiai kambariai, vonios kambarys, virtuvė, svetainė. Taip pat yra centrinis šildymas ir karštas vanduo. Jie yra įrengti su visais reikiamais baldais, tam kad Jūsų viešnagė būtų maloni ir patogi. Visi miegamieji turi lovą, spintą, rašomąjį stalą ir kėdę, mažą stalelį ir lentynas.Virtuvėje yra visi reikiami indai: puodai, keptuvės, lėkštės, stiklinės ir t.t. Visuose butuose yra skalbimo mašina ir šaldytuvas. Svetainėje yra didelis stalas valgymui, televizorius, bufetas ir sofa. Mokiniai su savimi turi atsivežti savo rankšluosčius. Butus mokykla tvarko bent 1 kartą per savaitę.
Privalumai: Šiuose butuose Jūs greitai susidraugausite su kitais mokiniais iš mūsų mokyklos. Bute Jūs turėsite daug laisvės, tačiau tuo pačiu metu ir atsakomybės, kadangi mokiniai privalo gamintis maistą, išlaikyti butą tvarkingą ir veikti pagal atitinkamus principus tam, kad pragyventų drauge.

4)Apgyvendinimas mažame bute (mažiausiai 4 savaitėms)
Šie maži butai yra skirti vienam ar dviems asmenims, su miegamuoju (vienviečiu ar dvivieču), vonios kambariu, amerikietiška virtuve, kuri jungiasi su kitu mažu kambariu. Jeigu Jūs pasirinksite šį apgyvendinimo būdą, turite iš anksto jį užsirezervuoti, kadangi mes neturime daug laisvų mažų butų.

 5) Apgyvendinimas viešbutyje ar hostelyje
Mes turime didelį viešbučių ir hostelių pasirinkimą, Salamankoje jie yra skirtingų kategorijų, kainos ir kokybės. Jei Jūs pasirinksite šį apgyvendinimo būdą, privalote su mumis susisiekti ir mes Jums duosime sąrašą, iš kurio galėsite pasirinkti viešbutį/hostelį pagal savo reikalavimus.

 

<< ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Espańol.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuńecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Vińa del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17