Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish language school in Marbella, Spanish courses in Marbella, learn Spanish in Marbella

Ispanų kalbos mokykla Marbejoje

Spanish language school in Marbella, Spanish courses in Marbella, learn Spanish in MarbellaMūsų ispanų kalbos mokykla Marbejoje buvo įkurta 1988 m.ir yra pastatyta simboliškiausiame ir komerciškiausiame Marbejos rajone. Pastatas yra arti miesto centro, 5 min kelio nuo paplūdimio. Taip pat yra labai lengvai pasiekiamas autobusu.

Mokykla yra viršutiniame trijų aukštų pastate. Čia yra labai didelė ir kupina saulės 1000 m2 terasa, iš kurios matosi nuostabūs miesto ir jūros vaizdai. Terasoje tai pat vyksta pamokos (ypač vasarą).

Mes siūlome 8 šviesias auditorijas, klasėje vyksta pamokos daugiausiai aštuoniems mokiniams. Taip pat mokykloje yra didelis priėmimo kambarys, bendras kambarys su užkandžių ir gaiviųjų gėrimų automatu, kompiuterinė su interneto prieiga, audio-vizualinis kambarys ir t.t. Tam, kad mokiniai jaustųsi kaip įmanoma maloniau ir patogiau, visose patalpose yra vėdinimo/šildymo sistema.

Mūsų Ispanų kalbos kursai yra pripažinti CEELE, pagrindiniu ispanų kaip užsienio kalbos kokybės sertifikatu.

Mūsų mokyklos darbuotojai yra kompetentingi ir specialiai apmokyti darbui su užsienio mokiniais.

<< ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

Apie Marbeją ir laisvalaikio užsiėmimus


Spanish language school in Marbella, Spanish courses in Marbella, learn Spanish in MarbellaMarbeja yra kosmopolitinis Ispanijos miestas, kuris yra viename gražiausių ir judriausių Ispanijos vietų.

Švelnus viduržemio klimatas ir daug saulėtų dienų per metus padaro Marbeją idealia vieta gyventi, sportuoti, atsipalaiduoti ir mokytis ispanų kalbos.
Mieste per metus apsilanko daugiau nei 200000 turistų iš viso pasaulio, kas rodo, jog tai viena labiausiai mėgstamų turistų vietovių Ispanijoje. Šiuo metu Marbeja yra namai tokioms gerai žinomoms įžimybėms kaip Antonio Banderas ir Melanie Griffith, Rod Stewart, Julio Iglesias ir t.t.

Marbeja turi nuostabių sporto šakų pasirinkimą: buriavimas, burlenčių sportas, jodinėjimas, tenisas, sklandymas, tinklinis ir t.t. Be to, šis miestas yra tik 2 val kelio nuo slidinėjimo trasų Granadoje.
Marbeja taip pat gerai žinoma kaip golfo žaidėjų rojus. Joje yra daug golfo kursų su moderniomis geriausios kokybės įrangomis; tai geriausia vieta užsiiminėti šiuo jaudinančiu sportu.

Malagoje yra ir gausus bei įvairus gastronomijos pasirinkimas: mokiniai mėgausis ragaudami paelją, gaspacho, keptą žuvį ir jūros gėrybes, garsius „Jerez & Manzanilla“ vynus ir populiariąją sangriją.

Malagos tarptautinis oro uostas yra tik 30 min kelio nuo Marbejos (važiuojant mašina), o taip pat  čia yra daugybė skrydžių nuo Malagos į Madridą ir kitus didžiuosius Ispanijos miestus.
Per mėnėsį mūsų Ispanų kalbos mokykla Marbejoje organizuoja ekskursijas su gidu po muziejus, bažnyčias ir Marbejos, Malagos (Ubrique Pueblos Blancos) senus istorinius rajonus arba po Giblartarą ir artimiausius miestus, tokius kaip Sevilija, Granada ir t.t. Daugelis ekskursijų yra nemokamos ir vyksta po pietų.Spanish language school in Marbella, Spanish courses in Marbella, learn Spanish in Marbella

Mokykla taip pat organizuoja pasirenkamas savaitgalio ekskursijas (visais metų laikais) į nuostabaus grožio paplūdimius Tarifoje, istorinius Granados, Sevilijos, Kordobos, Madrido ir Barselonos pastatus, paslaptingąjį Maroką ir t.t. Ekskursijos rengiamos prieinamomis kainomis.

Mokykla teikia žemiau paminėtas specialias paslaugas:
 - aprūpina telefono kortelėmis
 - užsiima mokinių priėmimu
 - veikia mokinių biblioteka ir audio-video biblioteka
 - nemokama prieiga prie interneto ir el.pašto (ADSL ryšys)
 - galimybė nemokamai siųsti ir priimti el.laiškus
 - galimybė siųsti faksus į Marbeją, Ispaniją, Europos Sąjungos šalis ir kitas valstybes
 - mokykloje yra didelė ir saulės nušviesta terasa
 - teikia ISIS draudimą ir ISIC studento kortelę
 - nuomoja dviračius ir mobiliuosius telefonus

 

Apgyvendinimas


Spanish language school in Marbella, Spanish courses in Marbella, learn Spanish in MarbellaNors gera mokymo kokybė yra svarbiausias dalykas, tačiau gera apgyvendinimo vieta yra taip pat labai svarbi tam, kad čia praleistas laikas būtų malonus ir produktyvus. Mūsų Ispanų kalbos mokykla Marbejoje skiria didelį dėmesį mokinių apgyvendinimui ir siūlo šiuos apgyvendinimo būdus:

 - Apgyvendinimas bute kartu su kitais asmenimis. Šis apgyvendinimo būdas yra galimas tik mokiniams, kuriems yra virš 18 m. Butai yra miesto centre (daugiausiai 20 min (pėsčiomis ar autobusu) nuo mokyklos). Visi jie yra griežtai atrenkami ir kontroliuojami. Butai yra skirtingų dydžių ir charakteristikų; jie parenkami pagal kiekvieno mokinio poreikius.
Šie butai yra patogūs, tačiau apstatyti tik būtiniausias baldais. Maisto aptarnavimas nėra įtrauktas. Vis dėl to, mokiniai turi nemokamą prieigą prie pilnai įrengtos virtuvės, kurioje gali patys gaminti patiekalus. Be to, mokiniams duodame rankšluosčius ir patalynę (paklodę, antklodę ir t.t.). Mokesčiai už dujas, vandenį, elektrą ir kt.komunalines paslaugas yra įtraukti į buto kainą, taip pat kaip ir valymo paslaugos (tik kambariuose ir bendro naudojimo patalpose). Atvykus mokiniui, yra reikalingas užstatas, kuris atiduodamas viešnagės pabaigoje, jei bute nėra padarytos jokios žalos ir jei jame yra palaikoma tvarka ir švara.

 - Apgyvendinimas šeimose. Rimtiems mokiniams, kurie yra pasirengę būti lankstūs ir nori gyventi tikrą ispanišką gyvenimą jų viešnagės metu Marbejoje, apgyvendinimas su ispanų šeima yra pats geriausias pasirinkimas.
Gyvendami kartu su kruopščiai atrinktomis ispanų šeimomis leidžia jiems pamatyti ir pažinti  Ispanų gyvenimo būdą, taip pat jų kultūrą ir tadicijas. Jie ragaus ispanų maisto (tuo pat metu kai jį valgys ispanai), susiras draugų, mėgausis ispanų draugija ir turės puikią galimybę praktikuoti jų naujai išmoktą ispanų kalbą realiose situacijose.
Mūsų priimančios ispanų šeimos yra netoli mokyklos (daugiausiai 15 min kelio pėsčiomis ar autobusu). Mokiniai gali rinktis vienvietį ar dvivietį kambarius, taip pat kaip ir dalinį ar pilną maitinimą. Mokiniams bus duoti rankšluosčiai, patalynė (paklodė, antklodė ir t.t.), parengtas maisto planas ir skalbimo paslaugos vieną kartą per savaitę.

 - Kiti apgyvendinimo būdai: mūsų ispanų kalbos mokykla siūlo ir kitas apgyvendinimo galimybes - prabangiuose apartamentuose, viešbučiuose, privačiuose butuose, jaunimo hosteliuose ir t.t.

<< ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17