Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish in Madrid, Spanish courses in Madrid Spain, Learn Spanish in Madrid, spanish language schools in Madrid

Ispanų kalbos mokykla Madride

Spanish in Madrid, Spanish courses in Madrid Spain, Learn Spanish in Madrid, spanish language schools in Madrid
Mūsų ispanų kalbos mokykla yra Madrido centre, labai arti prie idomiausių miesto taškų, tik apie 5-10 min nuo Puerta del Sol, Plaza Mayor, Palacio Real.

Mūsų kalbų mokykla Madride yra pripažinta „Cervantes Instituto“.

7-iose moderniose auditorijose vyrauja draugiška atmosfera ir nuostabi techninė aparatūra, kas yra labai svarbu siekiant efektyvaus mokymosi. Mūsų biblioteka, kurioje yra laikraščių, žurnalų, knygų ir kompiuterių, taip pat siūlo nemokamą prieigą prie interneto. Biblioteka yra mėgstamiausia mokinių susitikimų vieta - jie čia mokosi, skaito ir atsipalaiduoja.

Net ir tada kai pamokos baigiasi, mokykla Jums siūlo daug įvairių užsiėmimų, tokių kaip  kalbėjimas regioninėmis ir šiuolaikinėmis temomis, filmų šou, menų parodas, kulinarijos studijas ir t.t.

Mūsų mokyklos dydis leidžia pasirinkti mokiniams lankyti tas pamokas, kurios atitinka jų asmeninius poreikius. Mes mokiniui galime garantuoti, kad tiek kursų turinys, tiek apgyvendinimas, tiek kultūriniai ir laisvalaikio užsiėmimai, taip pat visos mūsų nemokamos paslaugos kiekvienam garantuoja tinkamas lingvistines atostogas.

Spanish in Madrid, Spanish courses in Madrid Spain, Learn Spanish in Madrid, spanish language schools in MadridMūsų komandą sudaro kvalifikuoti gimtosios (ispanų) kalbos mokytojai, turintys daug patirties dirbant su užsienio mokiniais. Jie žino, kaip pakelti mokinių motyvaciją ir jų entuziazmą, kas leidžia mokiniams įsilieti į Ispanų kalbą ir kultūrą nuoširdžioje ir kūrybingoje aplinkoje.

Mūsų ispanų kalbos mokykla Madride – tai centras, kur susirenka tiek mokiniai iš viso pasaulio, tiek gimtąja ispanų kalba kalbantys mokiniai, jie dalinasi savo patirtimi ir susidraugauja. Tokiu būdu mes kartu efektyviai įveikiame užsienio kalbos mokymosi problemas.

 Mūsų mokiniai atvyksta iš: Europos (60%), Amerikos ir Australijos (30%), Azijos ir Afrikos (10%) ir paprastai yra universiteto studentai arba jauni profesionalai. Jų amžius vyrauja tarp 18-30 (60%), 30-40 (30%), virš 40 (10%).

 

>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje

Apie Madridą ir kultūrinius bei socialinius užsiėmimus


Spanish in Madrid, Spanish courses in Madrid Spain, Learn Spanish in Madrid, spanish language schools in MadridJūs būsite suvilioti Madrido! Tiesiog mėgaukitės tuo!

Nuo senų laikų, žmonės iš visų Ispanijos regionų keldavosi į Madridą, taip praturtindami jį savo kultūrinėmis tradicijomis. 20 amžiuje Ispanijos sostinė tapo labai patraukti viso pasaulio žmonėms. Miestas tapo tarptautiniu veiklos centru, kuriame visi jaučiasi savi. Menininkai, šarytojai ir mados dizaineriai apsigyveno Madrido rezidencijose, atrasdami čia kūrybinio įkvėpimo darbui.

Madridas – pasaulinio garsumo miestas dėl savo senų kavinių, jaukių tapas (užkandžių) barų ir restoranų veikiančių visą parą. Aplankykite mažas, tradicines parduotuves, kuriose išsaugota praeities atmosfera su nostalgišku interjeru.

Platus kultūrinių vietų pasirinkimas – nuo koncertų halių ir operos namų iki teatrų ir pasaulyje gerbiamų muziejų – taip pat kaip ir pastarųjų amžių architektūrinis išplitimas garantuoja, kad turistai iš viso pasaulio grįžta į Madridą ne tik todėl, kad nori aplankyti naujas vietas, bet ir aplankyti jų labiausiai pamėgtas lankomas vietas.

Dideliuose gerai išsaugotuose parkuose Madrido gyventojai poilsiauja ir atsipalaiduoja nuo kasdieninės rutinos, o parko apšviestos aikštelės su viduržemio žavesiu yra puikios vietos pasivaikščioti ir atpalaiduoti tiek kūną, tiek sielą.

Vizitas į Madridą yra privalomas kiekvienam keliautojui, kuris nori susipažinti su autentiška Ispanijos kultūra ir pajusti Ispanijos žmonių judrų gyvenimo būdą. Taip pat tai pats tinkamiausias miestas mokytis ispanų kalbos.Spanish in Madrid, Spanish courses in Madrid Spain, Learn Spanish in Madrid, spanish language schools in Madrid

Mūsų mokytojai lydės Jus ir pabus gidais visose studijose, ekskursijose ir kt.renginiuose. Bus paruošta ir įgyvendinta daug veiklos ir užsiėmimų.

Daugelis žemiau paminėtų renginių yra įtraukti į mūsų kurso kainą. Papildomas mokestis yra taikomas tik vyno degustacijai, kulinarijos studijai, įėjimų bilietams ir ekskursijomis.

Veikla mokykloje:
Muzikinė programa
Ispanijos filmų programa
Vietinių menininkų parodos
skaidrių šou
vyno degustacijos
kulinarijos studija
pokalbiai ir skaitiniai apie socialinius, politinius ir istorinius klausimus
literatūros studija: diskutuojame apie Ispanų ir Lotynų Amerikos rašytojų darbus.

Madride:Spanish in Madrid, Spanish courses in Madrid Spain, Learn Spanish in Madrid, spanish language schools in Madrid
Turas su gidu miesto centre, pirmą kurso dieną
teminiai pasivaikščiojimai po miestą, pvz. Habsburgų Madridas, senojo Madrido legendos, Retiro parkas.
Vienuolynas ir rūmai
Vizitai į parodas ir muziejus (Prado, Reina Sofia, Thyssen)
Teatrai, koncertai, šokių vakarai
Madrido naktinis gyvenimai ir jo barai bei kavinės
Vizitai į vietines kompanijas


Veikla už Madrido:
Pusiaudienio ekskursijos į pilis ir karališkuosius rūmus (la Granja, Aranjuea, el Escorial ir t.t.) arba Kastilijos kaimų lankymas
dienos ekskurijos (šeštadienį arba sekmadienį) į Toledą, Segovią, Alcala de Heranes ir t.t
savaitgalio ekskursijos į Salamanką, Seviliją, Ekstremadūrą ir t.t.
Paisvaikščiojimai su gidu po Sierra kalnus
važinėjimas dviračiu ir jodinėjimas su arkliais.

 

Apgyvendinimas


Spanish in Madrid, Spanish courses in Madrid Spain, Learn Spanish in Madrid, spanish language schools in MadridAtpalaiduojanti atmosfera, kurioje kiekvienas jaučiasi kaip namuose, padeda sėkmingai leisti kalbos ir kultūros atostogas. Dėl mūsų plataus apgyvendinimo pasirinkimo mes tikimės atitikti Jūsų individualius reikalavimus ir pageidavimus.


Atvykimo diena: sekmadienis, diena prieš prasidedant kursui
Išvykimo diena: šeštadienis, diena po kurso pabaigos.

Mes patariame užsisakyti nebent tik pusryčius kartu su apgyvendinimo paslaugomis tam, kad galėtumėte pilnai dalyvauti mūsų kultūrinių renginių programoje.

 - Apgyvendinimas kartu su ispanų šeima
Gyvendami kartu su mūsų kruopščiai atrinktomis šeimomis Jūs turite puikią galimybę iš arčiau patirti Ispanų gyvenimo būdą. Jūs pagerinsite ispanų kalbos žinias bei susirasite naujų draugų.

 - Apgyvendinimas bute su kitais asmenimis
Tai apgyvendinimo būdas, kuriame keli mūsų mokyklos mokiniai dalinasi pilnai įrengtu būtu, kuris yra šalia mūsų mokyklos.Jūs galite rinktis vienvietį ar dvivietį kambarį. Virtuvė, vonios kambarys ir svetainė yra bendro naudojimo.

 - Apgyvendinimas bute
Jei Jūs pageidaujate gyventi nepriklausomai, mes rekomenduojame individualų butą centre. Šie pilnai įrengti maži butai garantuoja Jums patogią viešnagę.

 - Viešbutis/pensionas
Apgyvendinimas viešbutyje ar pensione yra geriausias pasirinkimas trumpai viešnagei Madride abiem atvejais – jei keliaujate vieni ar grupėse. Jūsų pageidavimu skirtingų kategorijų viešbutyje ar pensione mes užsakytume vienvietį ar dvivietį kambarį pačiame Madrido miesto centre.

>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17