Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAŃOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Espańol en Espańa y Suramérica - Escuelas de espańol en Espańa, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar espańol en espańa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk sprĺkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Sprĺkkurs Spania, Sprĺkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lćre spansk - ESPAŃOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAŃOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Espańol.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAŃOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish language school in Ibiza, Spanish Courses Ibiza Spain, Study Spanish abroad in Ibiza , Eivissa

Ispanų kalbos mokykla Ibizoje


Spanish language school in Ibiza, Spanish Courses Ibiza Spain, Study Spanish abroad in Ibiza , Eivissa

Ibiza – ideali vieta nepamirštamai kalbos mokyklai ar kalbų stovyklai!

Mūsų ispanų kalbos mokykla Ibizoje (Eivissa) yra miesto centre. Šviesiose auditorijose su modernia video bei audio aparatūra yra pilnai įrengtas vėdinimas. Visi mokiniai gali nemokamai naudotis internetu. Taip pat turime biblioteką, kurioje yra didelis ispanų kalbos medžiagos pasirinkimas, pvz.: knygų, novelių, pratybų, CD ir kasečių klausymui, žodynų, ispaniškų žurnalų bei spaudos (laikraščių, žurnalų).

Mūsų komandą sudaro kvalifikuoti gimtosios (ispanų) kalbos mokytojai, kurie turi užtektinai patirties dirbant su užsienio mokiniais. Jie žino kaip pakelti mokinių motyvaciją ir jų entuziasmą, kas leidžia mokiniams pasinerti į ispanų kalbą ir kultūrą nuoširdžioje ir kūrybingoje atmosferoje.

<< ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

Apie Ibizą ir laisvalaikio užsiėmimus


Spanish language school in Ibiza, Spanish Courses Ibiza Spain, Study Spanish abroad in Ibiza , EivissaIbiza – artimiausia Balearų sala Ispanijos teritorijoje. Ji randasi apie 45 mls nuo Denios ir ji yra sudaryta iš 355 m3skaidrių nuosėdinių uolienų. 125 mls pakrantės linija siūlo Jums nuostabias atostogas. Salos sostinė – Eivissa – buvo pripažinta žmogaus paveldo dalimi (saugoma UNESCO organizacijos).

Ibizoje visi randa tai, ko jie ieško. Absoliuti ramybė stulbinančiuose paplūdimiuose atpalaiduoja nuo streso, istorinės vietos ir menas tinka tiems, kas domisi kultūra, karšti vakarėliai naktį skirti „naktinėms pelėdoms“ (žmonėms, nemėgstantiems anksti eiti miegoti), o platus sporto šakų pasirinkimas – aktyviems žmonėms.

Daugiau nei 50 nuostabių paplūdimių
yra žinomi dėl savo įvairovėss ir turkio spalvos vandens. Ibizoje paplūdimiai labai prieštaringi – nuo smėlėto iki uolėto, nuo užslėptų įlankų iki populiariai lankomų paplūdimių. Išbandykite paplūdimio pramogas - Jūs patirsite Ibizos magišką traukos galią.

Be to, ši puiki sala siūlo savo lankytojams idiliškus kaimus, pirmos klasės gamtovaizdį ir vaizdingą istoriją, siekiančią nuo finikiečių, romėnų ir arabų iki hipių laikų 1960 – 1970 m.
Mūsų laisvalaikio programomų pagalba mes suteikiame Jums galimybę sužinoti daugiau apie Ibizos istoriją bei kultūrą, taip pat atrasti šios šalies paslaptis ir aistras.

Aktyviems siūlome sporto programą, kuri yra idealiai pritaikyta šiai salai. Pvz., panerkite į vaizdingiausias vietas su patyrusiais instruktoriais ir grupėmis. Kai kurie Jūsų mokytojai taip pat gali maloniai palaikyti Jums kompaniją. Kuomet esi Ibizoje, yra tiesiog privaloma išbandyti nardymą!
Į kultūros programą, kurią Jums siūlome, įtraukėme ekskursijas į istorines vietas, taip pat ir pagalbą teatro vizitų/gyvų koncertų ar kt.renginių metu.

Spanish language school in Ibiza, Spanish Courses Ibiza Spain, Study Spanish abroad in Ibiza , EivissaJei Jūs norėtumėte labiau įsigilinti į tradicinę Ispanijos kultūrą, mes Jums rekomenduojame:

 - Mūsų šokio pamokas
 - Flamenko kursą
 - Salsa kursą
 - Kursus Baile Pages (ibizenko folkloras)
 - Ekskursijas į istorines vietas (arabų ir finikiečių kaimeliai, hipių vietovės)
 - Teatrų aplankymus
 - Vyno degustacijas

Palėdžiukams Ibiza siūlo naktinį gyvenimą didžiausiuose ir išskirtiniauiuose pasaulio klubuose, taip pat tipiškus Ispanijai barus. Pasirodymai yra rengiami kas savaitę.

 Tiems, kas nori mėgautis autentišku Ispanijos naktiniu gyvenimu, Ibiza siūlo daugybę tapų (užkandžių) barų, kuriuose jie pateikiami kartu su skaniausiais raudonaisiais vynais. Jei Jūs norėtumėte labiau dar labiau pasimėgauti naktiniu gyvenimu po vakarienės bei paragauti tipinių gėrimų ar šokti visą naktį flamenko, Ibiza siūlo daugybę naktinių barų (bar de copas). Mėgaudamiesi naktiniu gyvenimu suprasite, kodėl ispanai nemėgsta anksti eiti miegoti.

 

Apgyvendinimas


 Mes siūlome apgyvendinimą miesto centre, keleta min.atstumu nuo mokyklos, prie paplūdimio. Siūlome 4 apgyvendinimo būdus: apgyvendinimas su ispanų šeima, butas su kitais žmonėmis, privatus butas ir hostelis ar viešbutis.
Spanish language school in Ibiza, Spanish Courses Ibiza Spain, Study Spanish abroad in Ibiza , Eivissa
 - Apgyvendinimas kartu su kitais asmenimis
Gyvendami bute su kitais žmonėmis Jūs turėsite pakankamai didelį nepriklausomybės laipsnį. Yra įvairaus dydžio butų, o kambariokais gali būti tiek kiti mūsų mokiniai, tiek Ibizos lankytojai. Jūs turėsite gyvensi su 1-5 asmenimis, taip pat galite rinktis vienvietį ar dvivietį kambarį.
Bute yra visa reikiama įranga virtuvėje maistui gaminti. Tam, kad gerai sutartumėte gyvendami kartu su kitais žmonėmis (ypač iš kitų šalių), jūs turite būti atsakingi. Dėl to yra griežtai uždrausta organizuoti vakarėlius tokiame bute.

 - Apgyvendinimas kartu su ispanų šeima
Šis apgyvendinimo būdas suteikia galimybę geriau susipažinti su Ispanų gyvenimo būdu. Gyvendami čia Jūs iš arčiau pamatysite, kaip ispanai planuoja savo gyvenimą. Dauguma šių namų yra 1-15 min atstumu nuo mokyklos. Galima pasirinkti šias ispanų šeimas: išsiskyrusią/nesusituokusią šeimą su tėvu, motina ir vaikais, išssiskyrusias/netekėjusias motinas su savo vaikais, poras be vaikų ir t.t.
Mūsų šeimos aprūpins Jus vienviečiais kambariais, į kainą įskaičiuoti ir pusryčiai. Taip pat suteikiame Jums patalynę, o skalbimo mašina galėsite naudotis 1 kartą per sav. Privatūs vonios kambariai paprastai nėra galimi. Lyginimo paslaugos nėra įtrauktos, tačiau apie tai Jūs galite asmeniškai pasišnekėti su šeima.

 - Viešbučiai/hosteliai bei privatus butas
Jei Jūs pageidaujate gyventi individualiai, prašome drąsiai su mumis susisiekti ir klausti apie įmanomus privačių butų variantus (taip pat galima pasirinkti ir prie paplūdimio), viešbučius ir hostelius.

 

<< ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Espańol.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuńecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Vińa del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17