Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish courses in Granada, Spanish language school in Granada, Learn Spanish in Granada

Ispanų kalbos mokykla GranadojeSpanish courses in Granada, Spanish language school in Granada, Learn Spanish in GranadaMūsų ispanų kalbos mokykla Granadoje buvo įkurta 1997 m. Mokykla ir mokinių bendrabutis yra tame pačiame pastate, Granados centre, labai arti katedros, priešais Plaza Nueva, Albaicin papėdėje (senas arabų kvartalas). Jūs ne tik mokysitės ispanų kalbos bet tuo pačiu metu ir mėgausitės Granados apylinkėmis.

Istorinis kalbos mokyklos pastatas neseniai buvo renovuotas. Yra 3 aukštai ir terasa su panoraminiu vaizdu į Granados centrą. 2 ir 3 aukštuose yra pilnai įrengti apartamentai su virtuve, skalbimo mašina, svetaine, TV, vonios kambariu ir daugybe miegamųjų (nemokamas interneto ryšys taip pat galimas). Pirmame aukšte yra keleta auditorijų, kompiuterinė su nemokamu interneto ryšiu. Žemesniame aukšte yra kalbų mokyklos biuras, skaitykla ir kiti kambariai bei kiemelis, kuriame mokiniai renkasi atlikti užsiėmimus.

Mūsų ispanų kalbos kursai vyksta visais metų laikais, visais kalbos lygiais. Su jauna, kvalifikuota ir entuziastinga komanda aktyvus bendravimas tampa svarbiausia kurso dalimi. Klasėje minimalus mokinių skaičius – 2, o maksimalus – 8. Toks mokinių skaičius klasėje garantuoja, kad kiekvienam mokiniui bus skirta pakankamai dėmesio.

>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

Apie Granadą ir laisvaikio užsiėmimus


Spanish courses in Granada, Spanish language school in Granada, Learn Spanish in GranadaTurinti 270000 gyventojų, Granada yra Granados provincijos sostinė, joje yra vieni didžiausių universitetų Ispanijoje, įkurtų Charles V-ojo 1526 metais. Daugiau nei 50000 universiteto studentų prisideda prie miesto gyvenimo, ypač naktinio gyvenimo. Kavinės, pub'ai, barai, restoranai, terasos ir didelis tapų (užkandžiai, kurie tiekiami kartu su užsisakytu alaus bokalu ar vyno taure) pasirinkimas randamas kiekvienoje gatvėje.

Miestui būdingi kultūriniai renginiai yra: tarptautinis teatro festivalis, tango festivalis, tarptautinis džiazo festivalis, Manuel de Falla Auditoriums kasmetinė programa, flamenko festivalis ir tarptautinis muzikos ir šokio festivalis. Populiariausios šventės – Velykų savaitė, Granados mugė, Kryžiaus diena ir Zaidin šventė.

Granada yra idealioje geografinėje padėtyje. Vieni gali stebėti sniegu padengtas Sierra Nevada viršūnes, kiti - sodrią žalią Vega kaimo apylinkę, pasivaikščioti Alpujarras takeliais ar po Guadix urvus, taip pat gali lengvai aplankyti Seviliją, Kordobą, Malagą ar mėgautis Granados tropine pakrante (paplūdimiais).

Granada turėjo svarbią rolę įspūdingiausiuose Ispanijos istorijos laikotarpiuose. Arabų vyravimo laikotarpiu mieste buvo įkurti patys įžymiausi istoriniai elementai, vieni garsiausių arabiškų elementų turintys statiniai – Alhambra ir Generalife.

Renesanso laikotarpis atsispindi Kaledroje, Capilla Real, kur katalikų karalius ir karalienė buvo palaidoti, La Cartuja, Monasterio de San Jeronimo ir daugybėje kitų bažnyčių ir rūmų.

Albayzin – seniausias Granados kvartalas -yra už kalno, priešais Alhambrą. Siauros asfaltuotos gatvės kyla ir leidžiasi, veda į mažas aikštes, rezervualus ar į patogią Alhambros apžvalgos aikštelę. Maloniai nuteikia balti namai su kiemais ar sodais, fontanais; arabų namai ar viduržemio jūros kvapas.

Sacromonte urvai, kuriuose gyvena čigonai, yra Flamenko centras. Žydų kvartalas vadinamas Realejo. La Alcaiceria – arabų turgus su savo maurų arkomis ir marmuro stulpais.
Spanish courses in Granada, Spanish language school in Granada, Learn Spanish in Granada
Mūsų ispanų kalbos mokykla Granadoje organizuoja užsiėmimus, kurie leidžia giliau pažinti Ispanų gyvenimo būdą bei suteikia galimybę Granados miestą bei jos apylinkes.

>Vakarėliai bei Andalūzijos/Ispaniški patiekalai
>Vizitai kartu su gidu į Alhambrą ir Generalifę, katedrą, Cartują, Karališkuosius maldos namus, Sacromonte Abbey, Albaycin.
>Užkandžių barai ir flamenko vakarai yra labai vertinami mūsų mokinių.
>Konferencijos ir pokalbiai apie literatūrą, istoriją, meną ir t.t.
>Turgelių aplankymas ar ėjimas į kiną kartu su mūsų mokytojais mažose grupelėse.
>Ispanų ir Lotynų Amerikos filmai
>Važinėjimas dviračiu po kalnus, plaukimas, tenisas, jodinėjimas su arkliais ir slidinėjimas – tai vienos iš daugelio sporto šakų, kuriomis galima mėgautis Granadoje.
>Organizuojame savaitgalių ekskursijas po Seviliją, Kordobą, Malagą, Alpujarras, Siera Nevadą, Guadix urvus ar Granados tropinės pakrantės paplūdimius.
>Granadoje galima išsinuomoti dviračius ar mašinas – tai idealios transporto priemonės kaimo apylinkių lankymui ar kelionei aplink Andalūziją.
>Sevillanas ir Flamenko šokio pamokos.


Prašome įsidėmėti, kad įėjimo mokesčiai ir kelionės nėra įtrauktos į kurso kainą.
Daugiau informacijos apie vietinius renginius ir šventes gausite iš mokyklos.

 

Apgyvendinimas

Spanish courses in Granada, Spanish language school in Granada, Learn Spanish in GranadaJūs galite pasirinkti vieną iš žemiau nurodytų apgyvendinimo būdų. Bet kokiu atveju galite rinktis vienvietį ar dvivietį kambarius.

1) Mokyklos rezidencija. Mokyklos mokinių rezidencija yra tame pačiame pastate kaip ir mokykla. Rezidencija turi pilnai įrengtą virtuvę su skalbimo mašina, TV ir 2 miegamaisius.

2) Galite dalintis patogiais ir erdviais butais su kitais mokiniais. Visi butai turi pilnai įrengtas virtuves, vonios kambarius su karštu vandeniu bei svetaines. Dauguma jų turi skalbimo mašiną, kiemelį ar balkoną. Patalynę mes duodame, Jums tereikia atsivežti rankšluosčių.

3) Apgyvendinimas kartu su Ispanų šeimomis, kurias mes atrenkame labai kruopščiai. Į kainą įskaičiuotas dalinis maitinimas (pusryčiai ir vienas patiekalas).

4) Jei pageidaujate, taip pat galite gyventi viešbutyje, svečių namuose ar atskirame bute.

Taip pat galite pasirinkti kursą ir be mūsų siūlomų apgyvendinimo būdų. Be to, tie asmenys, kurie lydi mokinius taip pat gali užsisakyti vieną iš mūsų siūlomų apgyvendinimo būdų.

Prašome su mumis susisiekti dėl platesnės informacijos.

 

>> ispanų kalbos kursai Ispanijoje

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17