Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish courses in Cadiz Spain, Spanish language schools in Cadiz Spain, Learn Spanish in Cadiz Spain, Study Spanish in Cadiz, Schools of Spanish Cadiz Spain

Ispanų kalbos mokykla Kadyje


Spanish courses in Cadiz Spain, Spanish language schools in Cadiz Spain, Learn Spanish in Cadiz Spain, Study Spanish in Cadiz, Schools of Spanish Cadiz SpainMūsų Ispanų kalbos mokykla Kadyje (Ispanijoje) yra Bahia Blanca rajone, tik keleta min atstumu nuo istorinio miesto cento ir paplūdimio. Mūsų mokykla yra vidutinio dydžio, joje mokiniai, mokytojai ir organizatoriai gerai pažįsta vieni kitus ir kreipiasi į vienas kitą vardu nuo pačios pirmos dienos.

Mūsų mokykla turi 7 mokymosi auditorijas, poilsio kambarį, biblioteką, video biblioteką, sodą ir kiemelį – viskas pritaikyta naudotis mokiniams. Mūsų mokykloje taip pat yra bevielis ryšys, tad kasdien mokiniai turi galimybę naudotis nemokamu interneto ryšiu.

Mūsų ispanų kalbos kursai yra pripažinti prestižiškojo Cervantes Instituto ir CEELE – pagrindinio ispanų kaip užsienio kalbos kokybės sertifikato.

Klasėse daugiausiai būna 8 mokiniai, kurie nuo pat pirmos dienos yra mokomi tik ispaniškai - tas garantuoja geresnį ispanų kalbos įvaldymą. Tam, kad pasiektume savo tikslų, mes pasamdėme grupelę jaunų mokytojų, kurie vis dėl to turi daug metų mokymo patirties mūsų mokykloje ir jie naudoja tik mūsų mokyklai būdingus mokymo metodus, kurie nuolat yra kartojami.Tai garantuoja, kad mūsų mokiniai visad yra mokomi pagal naujausią vystimosi planą, kuris turi ryšį su praktiniais aspektais.

>> Ispanų kalbos kursai Kadyje

 

Apie Kadį ir laisvalaikio užsiėmimus


Spanish courses in Cadiz Spain, Spanish language schools in Cadiz Spain, Learn Spanish in Cadiz Spain, Study Spanish in Cadiz, Schools of Spanish Cadiz SpainKadis – mažas, ramus miestelis su ~140.000 gyventojų. Mūsų miestui jau 3100 metų. Nors ir būdamas nedideliu miestu, Kadis siūlo visus didelio miesto privalumus (kultūrinį gyvenimą, kino teatrus, teatrus, parduotuves, barus, diskotekas, restoranus ir t.t.), tačiau be jokių dideliam miestui būdingų minusų – eismo kamsčių, didelio nusikaltimų skaičiaus, grūsčių ir t.t.

Kadyje nėra daug turistų, kas leidžia Jums mėgautis savo viešnage autentiškame Ispanijos mieste. Dar daugiau, Kadis turi labai palankų klimatą, o saulė garantuotai būna visus metus. Kadžio gyventojai didžiuojasi 10 km smėliu, kuris yra tokiuose paplūdimiuose kaip La Victoria ir La Caleta. Paplūdimiai formuoja dalį miesto kraštovaizdžio, taip pat ir pačius žmonių gyvenimus.

“Gaditanos“ yra žinomi visoje Ispanijoje dėl savo draugiškumo ir puikaus humoro jausmo. Jie visuomet svetingi miesto lankytojams ir kviečia visus dalyvauti daugelyje fiestų ir vakarėlių. Tik atvažiuodami į Kadį ir gyvendami čia tarsi vietiniai miesto gyventojai Jūs turite galimybę mėgautis įžymiausiais karnavalais Vasarį, Šventąja savaite Balandį ir Lotynų Amerikos Teatro Festivaliu Spalį.

Gyvendami Kadyje Jūs turite galimybę susipažinti su autentiškuoju Andalūzijos folkloru daugybės pasirodymu metu - flamenco šokių ir dainų metu, ferijų metu ir žinoma, populiariausių Kadžio miesto karnavalų metu, kurie kasmet miestą paverčia viena didele švente. Tuo pačiu metu Jūs turite paragauti įžymiausių Jerez ir Sanlucar vynų, užsikąsdami vienų iš jų kraštui  būdingu tradiciniu patiekalu – žuvimi ir jūros gėrybėmis.

Norėdami papildyti mūsų kursus ir padėti mokiniams geriau susitapatinti su Kadžiu bei Andaluzija, mūsų Ispanų kalbos mokykla siūlo užsiėmimų programą, į kurią įeina Flamenko ir salsos šokių pamokos, koncertai ir ispanų kino teatrai, kultūriniai-dokumentiniai filmai ir ispaniška muzika – tai tik keletas kultūrinių užsiėmimų, kuriuos mes reguliariai organizuojame. Be to, barbekju, vakarėliai ir žaidimai yra rengiami mūsų kiemelyje tam, kad mūsų mokiniai galėtų geriau vienas su kitu susipažinti ir leisti laiką drauge.

Spanish courses in Cadiz Spain, Spanish language schools in Cadiz Spain, Learn Spanish in Cadiz Spain, Study Spanish in Cadiz, Schools of Spanish Cadiz Spain
Taip pat organizuojame kelionių turus į istorinį centrą, muziejus, bažnyčias ir kitas lankytinas vietas. Tiek miestas, tiek jo apylinkės yra ideali vieta įvairioms sporto šakoms - nuo tradicinio sporto, tokio kaip plaukiojimas, plaukimas su kanoja, būriavimas, jodinėjimas su arkliais, nardymas, burlenčių sportas ir t.t. iki labiau nuotykingo sporto, tokio kaip šokimas su virve, alpinizmas, plaukimas su plaustu, skrydis delta wing lėktuvais, speleologija (urvų tyrinėjimas).

Kalbant apie keliavimą ir ekskursijas, mūsų mokykla reguliariai oganizuoja keliones aplink Kadžio provinciją - El Puerto de Santa María ir Jerez de la Frontera, (pasaulyje garsus dėl savo vyno rūsių), baltieji kaimeliai (tokie kaip Arcos de la Frontera, Vejer de la Frontera, Medina Sidonia, Zahara de la Sierra etc., the Costa de la Luz, nuo Kadžio iki Tarifa ir Gibraltar, Parque Natural de Grazalema ar Parque Natural de Doñana.

 

Apgyvendinimas


Spanish courses in Cadiz Spain, Spanish language schools in Cadiz Spain, Learn Spanish in Cadiz Spain, Study Spanish in Cadiz, Schools of Spanish Cadiz SpainIn Cadiz you have the choice between host family and shared apartments. Accommodation will be booked as of Sunday prior to the course at 16.00. through Saturday after its completion at 12 a.m.

Kadyje Jūs turite pasirinkimą gyventi ispanų šeimoje arba dalintis butu su kitais. Paprastai mes užsakome apgyvendinimo patalpas nuo kiekvieno sekmadienio 16 val iki kurso pabaigos, kiekvieno šeštadienio 12 val.

Mūsų mokykla siūlo galimybę gyventi ispanų šeimose, kadangi mokykla turi specialias šeimas, kurios nuomoja kambarius mūsų mokiniams. Galimi du pasirinkimai gyvenant šeimoje – dalinis maitinimas (su pusryčiais ir vakariene) arba pilnas maitinimas (su pusryčiais, pietumis ir vakariene). Su mokiniais, kurie pasirenka šį apgyvendinimo būdą, bus elgiamasi kaip su tikrais šeimos nariais.

Mes taip pat padedame mūsų mokiniams susirasti vienvietį ar dvivietį kambarį gyventi kartu su ispanų mokiniais ar kitais mokiniais iš mūsų mokyklos. Butą paprastai dalinasi 4-5 mokiniai, o visi parenkami butai yra netoli mokyklos ar paplūdimio. Kiekvienas butas turi svetainę, vonios kambarį, skalbimo mašiną ir pilnai įrengtą virtuvę. Tiktai rankšluosčius ir antklodę turėtų atsivežti pats mokinys.

Dviviečiai kambariai gali būti užsakyti tik tų mokinių, kurie drauge užsiregistavo į kursą.

 

>> Ispanų kalbos kursai Kadyje

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17