Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Spanish courses in Bilbao, learn Spanish in Bilbao Spain, Spanish language schools in Bilbao

Ispanų kalbos mokykla Bilbao mieste


Spanish courses in Bilbao, learn Spanish in Bilbao Spain, Spanish language schools in Bilbao

 

Viešnagė Bilbao mieste reiškia: sklandžios ispanų kalbos išmokimą, nuostabius paplūdimius, naktinį gyvenimą, kalnus, Guggenheim muziejų, platų kultūrinio gyvenimo pasirinkimą, draugiškus žmones, puikų transporto susisiekimą, įspūdingą kulinariją. Bilbao miestas yra netoli Prancūzijos sienos.

Mūsų ispanų kalbos kursai vyksta visais metais. Minimali kurso trukmė – viena sav., o grupėje paprastai būna 4-5 mokiniai (daugiausiai 10). Mokiniai turės atlikti žodinį ir rašytinį testą pirmadienį, pirmą kurso dieną, tam, kad būtų nustatytas jų kalbos lygis. Po to, kai bus atliktas lygio testas, nedelsiant prasidės kursai.

Mūsų mokykla Bilbao mieste yra pripažinta Cervantes Instituto.

Visi mūsų kalbos mokytojai - gimtosios (ispanų) kalbos mokytojai. Jie yra dinamiški, plačių pažiūrų ir moko mokinius visų šalies aspektų (kalbos, kultūros, gyvenimo būdo).

 

>> Ispanų kalbos kursai Bilbao mieste

 

Apie Bilbao ir kultūrinius bei lasvalaikio užsiėmimus


Spanish courses in Bilbao, learn Spanish in Bilbao Spain, Spanish language schools in BilbaoBilbao – vienas didžiausių ir aktyviausių miestų Ispanijoje. Jį supa kalnai ir gražūs paplūdimiai. Jo vidutinis metinis klimatas idealus (+20ºC)
.
Bilbao gyvenimo kokybės rodiklis vienas geriausių. Bilbao yra įžymus dėl savo universiteto studentų gyvenimo, ''tapas'' barų, kultūrinio žavesio, sodų, prekybos centrų ir gražių pastatų.

Čia Jūs rasite judrias miesto gatves, dėl to miestas kartais vadinamas „Džiaugsmo ir pasitenkinimo sostine“.

Bilbao miestas, žinomas kaip vienas pagrindinių finansinių, komunikacijos ir kultūrinių sostinių Ispanijoje, siūlo mokiniams daugybę kultūrinių renginių ir institucijų, mokslo šaltinių, pramogų, sporto renginių, taip pat restoranų, turgelių, parduotuvių ir kitų paslaugų.

Yra daugybė priežasčių, dėl ko vertėtų pasirinkti kalbos kursą Bilbao mieste - čia galite pamatyti daug įspūdingos architektūros statinių, susipažinti su gyvenimo istorijomis, sutikti daug draugiškų žmonių ir mėgautis saulėtomis dienomis.

Mūsų patirtis parodė, kad ekskursijos ir kultūriniai vizitai yra labai svarbi mokymosi ir geresnio kultūros bei tradicijų supratimo dalis.
Kultūriniuose užsiėmimuose ir ekskursijose mokinius lydi mokytojai ir užsiėmimų nariai, kurie išmano savo veiklą ir gerai žino lankytinas vietas.

Pirmą kurso dieną mokiniai gauna kultūrinių užsiėmimų programą ir informacinį aplanką su ekskursijų datomis bei kainomis (programoje yra ir nemokamų pramogų).

Spanish courses in Bilbao, learn Spanish in Bilbao Spain, Spanish language schools in BilbaoĮ užsiėmimų programą įeina:

 - orientacinis susitikimas tam, kad mokiniai galėtų geriau orientuotis, kur yra mokykla
turai su gidu per istorinį miesto centrą

 - kultūrinių renginių lankymas: teatrų, koncertų, savaitės trukmės festivalių, karnavalų, latino ir salsos muzikos ir t.t.)

 - filmų žiūrėjimas ispanų kalba

 - statinių lankymas (Guggenheim muziejus, Casco Viejo rajonas, bažnyčios ...)

 - Dalyvavimas šventėse ir kituose užsiėmimuose tam, kad sužinotumėte ispanų tradicijas ir gyvenimo būdą, pvz 'tapų' (ispaniški užkandžiai) ragavimas, susibūrimai, ekskursijos, ėjimas į baseiną ar paplūdimį, vakarienė restoranuose, šalimais esančių miestų lankymas ir t.t. tam, kad geriau pažinti ispaniškas tradicijas ir gyvenimo būdą.

Šie renginiai – tai galimybė teoriją paversti į praktiką ir sukurti malonią ir linksmą atmosferą.

Mokiniai gali lankyti ne tik ispanų kalbos kursą, papildomai jie gali mokytis šiuos kursus: skraidymas oro balionu, vandens sportas, jodinėjimas, golfas, būriavimas, šiuoliai su parašiutu, trekas, nardymas, slidinėjimas, vyno degustavimas, važinėjimas keturačiu ir t.t.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad nors šie kursai yra užsakomi per mokyklą, jie yra planuojami kitų kompanijų/organizacijų.

Paplūdimiai yra 20 min.nuo mokyklos, juose Jūs galite mėgautis lauko užsiėmimais, pvz. Burlenčių sportu, būriavimu (būriavimo mokyklose).
Reikalaujamas minimalus mokinių skaičius norint suorganizuoti savaitgalio ekskursijas.
Yra galimybė nemokamai naudotis internetu mūsų mokykloje.

 

Apgyvendinimas


Mūsų mokykla skiria specialų dėmesį mokinių apgyvendinimui ir siūlo šiuos apgyvendinimo būdus:

1) Apgyvendinimas su šeima.
Gyvendami su šeima Jūs turite daugiau galimybių iš arčiau susipažinti su Ispanijos kultūra ir papročiais. Mokiniai turi savo vienvietį kambarį, jiems pasirinktinai yra duodami pusryčiai, pietūs ir vakarienė arba tik pusryčiai ir vakarienė. Mokiniai nėra apgyvendinami su tos kitais pačios tautybės mokiniais – tokiu būdu mokinys geriau išmoksta kalbą. Paprastai mokinius apgyvendiname 20-25 min atstumu nuo mokyklos. Šeima duoda patalynę, o skalbimo paslaugos suteikiamos 1 kartą per sav.

2) Studentų rezidencijoje.
Spanish courses in Bilbao, learn Spanish in Bilbao Spain, Spanish language schools in Bilbao
Mūsų rezidencija yra miesto centre, 5 min nuo mokyklos. Gyvendami čia mokiniai turi galimybę susipažinti su kitais mokiniais iš Ispanijos ar kt. šalių. Rezidencijoje yra 216 vietų: individualiuose kambariuose -196, o dviviečiuose – 10 vietų. Yra ir specialiai pritaikytų vietų neįgaliemsiems. Visuose kambariuose yra pilnai įrengta virtuvė, vonios kambarys, centrinis šildymas, telefonas ir kompiuterio ryšys. Kambariuose yra 190x90 cm išmatavimų lova, drabužių spinta, stalinė lempa,  pagalbiniai baldai ir veidrodis. Taip pat rezidencijoje yra bendros patalpos, kuriomis galima naudotis be papildomo mokesčio, pavyzdžiui sporto salė, TV kambarys, kambariai pritaikyti mokymuisi, kompiuterinė su interneto ryšiu, yra lygintuvas, dulkių siurblys ir remonto aptarnavimas. Kitos paslaugos yra mokamos: skalbimas, žaidimų kambarys ir stovėjimo aikštelė.

3) Apgyvendinimas bute su kitais mokiniais.
Paprastai parenkame butus šalie miesto centro (10-20 min nuo mokyklos). Toks apgyvendinimo būdas suteikia galimybę gyventi mokiniams gyventi drauge su kitais mokiniais iš mūsų mokyklos labai malonioje aplinkoje. Jūs turėsite atskirą kambarį. Butuose yra pilnai įrengta virtuvė, yra skalbimo mašina, lygintuvas, TV ir radijas. Butuose taip pat yra čiužinys, antklodė, pagalvė ir lovos užtiesalas. Taip pat yra vienas bendras kambarys  (svetainė), kur mokiniai gali leisti laiką kartu.

4) Jeigu Jūs pageidautumėte, mes padėsime Jums susirasti viešbutį ar hostelį.

 

>> Ispanų kalbos kursai Bilbao mieste

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
30/03/17