Ispanų kalbos mokyklos Ispanijoje - Mokykis Ispanų kalbos Ispanijoje - Ispanų kalbos kursai Ispanijoje ESPAÑOL.PRO

Intensive Spanish courses in Spain – Learn Spanish in small groups in Spain – Study Spanish abroad Spain
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykový kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai Almunecar

Mūsų Ispanų kalbos mokykla Almuñecaros miestelyje


Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai AlmunecarMūsų ispanų kalbos mokykla  Almuñecaroje (Costa Tropical, Ispanija) buvo įkurta 1992 metais. Mokykla yra Almuñecaros senamiesčio ir pėsčiųjų zonos centre. Nuo mokyklos iki paplūdimio, parduotuvių, restoranų ir barų - 1 min. kelio, o gyvenamosios patalpos, kurias jums siūlome, taip pat netoliese.

Mokykla turi 5 pilnai parengtas ispanų kalbos mokymuisi auditorijas (su televizoriumi, vaizdo aparatūra, DVD ir kita reikalinga garso ir CD aparatūra).

Mūsų mokykla Almuñecaroje yra pripažinta Cervantes Instituto.

Mokykla turi profesionalią ir dinamišką mokytojų komandą, kurie turi aukštą universitetinį išsilavinimą bei yra įgiję patirties mūsų mokymo namuose programose.
Visi mūsų kalbos mokytojai - gimtosios (ispanų) kalbos mokytojai.

>> Ispanų kalbos kursai Almuñecaroje, Ispanijoje

 

Apie Almuñecarą ir užsiėmimus


Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai AlmunecarAlmuñecara - mažas miestelis, esantis prie Viduržemio pakrantės, Granadoje. Jis turi unikalų atogrąžų mikroklimatą, dėl to ir pavadintas  "Costa Tropical". Nors tai yra žuvininkyste besiverčianti gyvenvietė, Almuñécar ekonomika taip pat yra pagrįsta tropinių vaisių produkcija, tokia kaip peruvinių anonų (angl. cherimoya, custard apple), kivių, avokadų ir nisporų. Almuñécaros geografinė padėtis ir palankus kimatas (vidutinė temperatūra +29ºC vasarą ir +18ºC žiemą) šį miestelį padarė labai lankoma turistų vieta, kuri visų pirma pritraukia Ispanijos turistus.

Almuñecaros pakrantė gali pasigirti turinti virš 19 km gražiausių paplūdimių su paslėptomis įlankomis ir ramiu skaidriu vandeniu ypač gerai pritaikytu vandens sportui, pvz. nardymui, burlenčių sportui ir t.t. Almuñecaros akvariumas atskleidžia Viduržemio jūros dalį, jo gyventojus ir ekosistemas, jame yra daugiau nei 3000 rūšių, iš kurių nuo 200 skirtingų žuvų ir bestuburių rūšių, tokių kaip aštunkojai, medūzos ir t.t.

Be to, Almuñecaros kalnai - puiki vieta oro sportui: trekui, parasparniams ir t.t.
Valgymas ne namie - svarbi Ispanijos gyvenimo būdo dalis, ir kur geriau tai daryti jei ne populiariojoje Ispanijos atostogų poilsiavietėje? Čia Almuñecaroje yra daug tradicinių šeimos restoranų, kur galite valgyti šviežią vietinę produkciją prieinamomis kainomis. Pusryčiams pamėginkite paragauti šviežių apelsinų sulčių, kavos ir skrebutį su pomidoru ir alyvuogių aliejumi. Užsisakykite "Menu Del Día" (Dienos Meniu) pietums, į kurį bus įtrauktos salotos, sėjamasis avinžirnis (nutas) arba lešių sriuba, šviežia žuvis, kalmaras, aštunkojis arba paella bei daugybė kitų valgių. Vakarais mėgaukitės gėrimais ir užkandžiais prie jų, kurie paprastai yra nemokami.
 

Almuñécara turi vidinį turgelį, kuris yra išsidėstęs senamiestyje, tik 10 min.kelio nuo mūsų mokyklos, čia jūs galite nusipirkti šviežios vietinės produkcijos, įskaitant peruvines anonas, avokadus ir nisporas.

Almuñécara buvo finikiečių, romėnų ir arabų gyvenamąja vieta, iki katalikų karaliaus ir karalienės atvykimo XV amžiuje. San Miguel pilis turbūt yra svarbiausias statinys, iš kurio galima pamatyti kelių kilometrų Almuñécaros nuostabiausius paplūdimio reginius. Miesto istorijos muziejus, kuris yra pilies požemyje, yra ypač vertas aplankyti tiems, kas nori sužinoti, kaip miestas pasikeitė amžių bėgyje.

Mieste ir jo pakrantėse pat yra daugybė archeologinių liekanų, kurias galima aplankyti mūsų siūlomų išvykų metu.

Botanikos sodas "El Majuelo" yra žemiau pilies, jis aprūpina lankytojus užuovėja, čia galima atsipalaiduoti ir mėgautis daugiau nei 180 palmių ir tropinių augalų rūšimis. Parke taip pat vyksta koncertai ir Almuñécaros džiazo festivalis, kuris būna kiekvieną vasarą ir pritraukia pasaulinio lygio žvaigždes. 

Ornitologų Parkas "Loro-Sexi" (Sexi - autentiškas finikiečių gyvenvietės pavadinimas) taip pat randasi žemiau pilies, jame yra apie 200 skirtingų papūgų ir kitų paukščių rūšių.

Vandens parkas "Aqua Tropic"
yra Velillos paplūdimyje. Jis traukia jaunus žmones ir šeimas  savo 18,000 m² druskingais vandens baseinais ir žaliais plotais.

::::::::::::::::::::::::::::::::::.........

Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai AlmunecarMūsų ispanų kalbos mokykla Almuñecaroje organizuoja 5 nemokamus kas savaitę vykstančius užsiėmimus.

 Užsiėmimai, kurie įtraukti į kurso kainą:

    * Pirmadieniais būna išvykos po miestą ar jo apylinkes, jų metu mes supažindiname su įdomiomis detalėmis apie miesto istoriją ir legendas. Pavyzdžiui, lankome istorinį centrą, botanikos sodus:  Parque del Majuelo, archeologines vietas (pvz.: Fábrica de Salazón), Tropinį slėnį ir t.t.
    * Sutiktuvių vakarėliai paplūdimio bare vasaros metu.
    * Muzikos, kino, fonetikos, ispanų ir lotynų amerikos istorijos, kultūros ir literatūros studijos ir t.t.
    * Debatai ir užsiėmimai šiuolaikinėmis temomis.
    * Projektai grupėse ir prezentacijos aktualiomis temomis.
    * Kiekvieną savaitę mes siūlome 2 skirtingus kalbos mokymus: tam tikrose situacijose, pvz. oro uoste, prekybos centre ir t.t. ir gramatikos mokymus, kuriuose mes aptariame sudėtingiausius ispanų kalbos punktus: "Ser ir Estar veiksmažodžių vartojimas", "Prielinksniai", "Por ir Para vartojimas", "Kada kokį būtąjį laiką naudoti", ir t.t.
    * Sporto užsiėmimai vasaros laiku: tinklinis, badmintonas ir t.t.

Užsiėmimai, kurie neįtraukti į kurso kainą:

    * Vizitai į tam tikrus muziejus, monumentus ir renginius, kuriems yra taikomas įėjimo mokestis: Ornitologų parkas, Archeologinis muziejus ir San Miguelio maurų pilis, akvariumas, vandens parkas (tik vasaros laiku), barbekju pietūs su fllamenko šou (vyksta tik penktadieniais).
    * Užkandžių išvyka: tai yra pats populiariausias užsiėmimas studentų tarpe. Almuñecaros provincija visame pasauyje garsėja savo užkandžiais; tai yra ne tik tradicija, bet ir gyvenimo būdas. Mokiniai eina į skirtingus barus, ten už kiekvieną nusipirktą gėrimą gauni nemokamą užkandį (isp. tapas)., pavyzdžiui, ispanišką omletą, bulvytes, šviežią žuvį, mėsą, paruoštą įvairias būdais ir t.t. Šios išvykos metu kiekvienas mokinys moka už savo gėrimus.
    * Tarptautinės vakarienės: mes organizuojame vakarienes, kurių metu mokinys ir mokytojas pagamina tradicinį savo šalies patiekalą. Kiekvienas turi galimybę paragauti skirtingų patiekalų ir pasidalinti tradicijomis bei receptais.
    * Kulinarijos Studija: joje galite išmokti, kaip gaminti tipinius ispaniškus patiekalus bei juos ragauti drauge.

Užsiėmimai nėra privalomi visiems, taigi, kad jie vyktų, reikalingas minimalus skaičius mokinių. Su visais užsiėmimais grupę supažindina mokytojas, kuris taipogi skatina aktyvų dalyvavimą veikloje bei kalbos praktikavimą.

Ekskursijos
Ekskursijų organizavimais užsiima profesionalios agentūros.Kad jos būtų rengiamos, čia taip pat reikalingas minimalus mokinių skaičius. Į kainą įeina: transportas, gidas, įėjimas į muziejus bei individualus draudimas. Kiekvieną savaitę mes organizuojame ekskursijas į turistines ir kultūriškai įdomias vietas, pvz.: Granada, Sevila, Córdoba, Tropical Coast / Pueblos Blancos, La Alpujarra, Morocco ir pan.

 

Apgyvendinimas


Mokykis Ispanu kalbos Ispanijoje, ispanu kalbos kursai AlmunecarApgyvendinimas suteikiamas nuo sekmadienio (prieš kursui prasidedant) iki šeštadienio (kursui pasibaigus). Anksčiau ar vėliau atvykstantys mokiniai gali užsisakyti papildomas 1 ar 2 nakvynės. Dviviečius kambarius gali užsisakyti tik tie mokiniai, kurie rezervuoja kambarį gyventi dviese. Įmanoma atvykti su lydinčiuoju asmeniu (pvz. draugu), kuris nenori kursų ir prašo tik apgyvendinimo. Tokiu atveju, šis asmuo moka už pasirinką apgyvendinimą + papildomą mokestį (žr. į kainų sąrašą) bei gali dalyvauti visose mokyklos rengiamuose užsiėmimuose.

- Apgyvendinimas ispanų šeimose
Po individualaus pokalbio, mokykla parenka gyvenamą vietą su šeima. Jūs galite pasirinkti vienvietį/dvivietį kambarį su daliniu maitinimu (du patiekalai per dieną: pusryčiai ir pietūs arba vakarienė) arba su pilnu maitinimu (trys patiekalai per dieną: pusryčiai, pietūs ir vakarienė). Taip pat įtrauktas skalbimo paslaugos 1 kartą per savaitę.

- Butas, kuriuo dalinatės su kitais gyventojais: Mūsų butai pilnai įrengti: miegamuosiuose yra lova, užklotai, stalas ir kėdė. Jie gali būti vienviečiai ar dviviečiai (tiems, kurie atvyksta gyventi drauge). Bendros patalpos (jas turite dalintis su kitais buto gyventojais): svetainė, virtuvė bei jame esantys šaldytuvas, skambimo mašina, viryklė; vonios kambarys.

- Viešbutis/hostelis ar individualius butas
Jei pageidaujate, mes galime jums taip pat padėti susirasti šio tipo apgyvendinimą. Kainos priklauso nuo pageidavimų.

 

>> Ispanų kalbos kursai Almunecaroje, Ispanijoje

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2017
24/01/17