İspanyada İspanyol dil okulları, İspanyada İspanyolca öğrenin, İspanyada İspanyolca kursları. :: ESPAÑOL.PRO ::

Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykovı kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Bilbao'da Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Bilbao'da Ispanyolca Dil Okulu

Bilbao’da İspanyolca Dil Okulu


Bilbao'da Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Bilbao'da Ispanyolca Dil OkuluBilbao’ya gelmenin anlamı : Akıcı İspanyolca, nuhteşem plajlar, gece hayatı, dağlar, Guggenheim müzesi, geniş kültürel imkanlar, dostane insanlar, harika ulaşım bağlantıları, Fransa sınırına yakınlık, etkileyici mutfak...

İspanyolca kurslarımız tüm yıl devam etmektedir. En kısa kalış süresi bir hafta olup, her sınıfta ortalama 4/5 (en fazla 10) öğrenci bulunmaktadır. Öğrenciler vardıkları günden sonraki ilk Pazartesi gününde, yazılı ve sözlü seviye tespit sınavlarına gireceklerdir. Seviye tespit sınavı tamamlandıktan hemen sonra eğitimler başlamaktadır.

Bilbaodaki İspanyolca okulumuz Cervantes Enstitüsü İlişkili Merkez Ağının bir parçasıdır. Akredite olmuş bir merkez, Cervantes Entitüsü tarafından konulmuş olan şartlar ve gerekleri yerine getiren ve Cervantes Enstitüsü tarafından, sunduğu her türlü hizmeti yüksek  kalitede sunan bir öğretim enstitüsü olarak kabul görmektedir.

Tüm eğitimcilerimiz İspanyol Dilbilimi bölümenden üniversite diplomasına ve yıllarca yabancı öğrencilere İspanyolca öğretme tecrübesine sahiptirler. Öğretmenlerimiz dinamik, açık görüşlü, dostane olup öğrencilerine ülkemizin tüm yönlerini (dil, kültür ve hayat tarzı) öğretmektedirler.

 

>> Ispanya’da Ispanyolca kurslari

 

Bilbao & Kültürel ve Boş zaman Aktiviteleri


Bilbao'da Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Bilbao'da Ispanyolca Dil OkuluBilbao, İspanyanın en büyük ve en canlı şehirlerinden bir tanesidir. Güzel plajlar ve dağlarla çevrilidir. İklimi yıl boyunca ortalma 20ºC derece ideal sıcaklığa sahiptir.

Buradaki hayat kalitesi, Bilbao’yu markalaştıran en önemli özelliğidir. Bilbao, üniversiteli öğrenci hayatıyla, "tapas" barlarıyla, kültürel etkinlikleriyle, bahçeleriyle, harika alışveriş imkanları ve güzel binalarıyla meşhurdur. Burada bazen kendine "eğlencenin ve tatminliğin merkezi" dedirttiği canlı sokak hayatını bulacaksınız.

Bilbao, İspanya’nın ana finansal, iletişim ve kültürel başkentlerinden biri olarak bilinir ve öğrencilere bir çok kültürel etkinklikler ve enstitüler, eğitimsel kaynaklar, eğlence, spor etkinlikleri vede restaurant, marketler, alışveriş ve hertürlü hayal edebileceğiniz servisleri sunar.

Bugünlerde Bilbaodaki dil kursunu seçmeniz için bir çok neden var, çünkü burada muhteşem yapılardan, yaşanan tarihten, dostane insanlardan ve güneşten çok daha fazlası vardır.

Sahil üzerinden yer alması sebabiyle, bir çok su sporunu yapma olanaklarının yanında tenis, yüzme, ata binme ve yürüme imkanlarını sunar ve tüm bunlar kurslarımızla uyumlu aktivitelerdir. Arta kalan zamanınızı harika barlarda ve bölgesel yemeklerde uzman restaurantlarda geçirebilir, geleneksel dansların yada doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Tecrübelerimiz bize öğrettiki, geziler ve kültürel ziyaretler öğrenmenin, zengin ve çeşitli kültürümüzün ve köklü geleneklerimizin daha iyi anlaşılabilmesi için çok büyük önem arz etmektedir.

Kültürel aktivitelere ve gezilere, konu hakkında vede gezilen yerler hakkında geniş bir bilgiye sahip öğretmenlerimiz veya çalışanlarımız eşlik etmektedirler.

Bilbao'da Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Bilbao'da Ispanyolca Dil OkuluÖğrenciler, ilk ders gününde, yapılcak gezilerin günlerini ve ücretli yada ücretsiz olup olmadıklarını belirten, kültürel etkinlik programını ve bilgilendirme dosyalarını alırlar.

Aktivite programlarının içeriği:

 • Öğrencilerin okul binasının nerede olduğunu daha iyi kavrayabilmesi için buluşma.
 • Tarihsel şehir merkezi için rehberli tur.
 • Kültürel aktivitelere katılım : tiyatro, konserler, haftalık festivaller, karnaval, latin ve salsa müziği, v.s )
 • İspanyolca film seyredimi
 • Yapıtlar gezisi (Gugenheim müzesi, Casco Viejo Bölgesi, kiliseler, ..)
 • İspanyol gelenek ve göreneklerini vede hayat tarzını daha iyi anlayabilmek için kutlamalara ve "tapas" tadımı, geziler, havuza veya plaja gitme, restaurantda akşam yemeği, yakın köylere ziyaret gibi diğer aktivitelere katılım.

Bu tür etkinlikler teoriyi pratiğe dönüştürmek, eğlenceli ve neşeli bir atmofer yaratmak için bir şanstır.

Öğrenciler İspanyolca kursunun yanında diğer kurslarıda kurslarıda alabilirler, örneğin : Balon turları, Su sporları, Binicilik tesisleri, Golf, Yelken, Paraşüt, Dağlarda yürüyüş, Tüplü su altı dalışı, Kayak, Şarap tatma, Dört tekerlekli motosiklet binme ...

Belirtmek isterizki tüm bu kurslar okulumuz tarafından ayarlansada, başka şirket yada kurumlar tarafından verilmektedir.

Plajlar okulumuza yirmi dakika uzaklıktadır ; Rüzgar sörfü ve yelken (yelken okulunda) gibi açık hava etkinliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Hafta sonu gezilerini organize etmek için en minimum öğrenci sayısı şartı vardır.

Okulumuzun açılış saatleri içerisinde ücretsiz olarak internet kullanabilirsiniz.

 

Bilbao’da Konaklama


Bilbao'da Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Bilbao'da Ispanyolca Dil OkuluOkulumuz öğrencilerimizin en iyi şartlarda konaklaması için çok özen göstermektedir ve takip eden imkanları sunmaktadır:

1) Aile yanı: Okulumuz tüm öğrencileri için özenle seçilmiş ailelerin yanında kalam imkanı sunar.
Günlük hayatınızı ailelerimizden biri ile yaşayarak kültürümüze ve geleneklerimize daha yakından bakma imkanı sağlıyacağız.

Öğrenciler tek kişilik odalara ve tam pansiyon (tüm öğünler) veya yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) imkanlarına sahip olacaklar.

Belirtilmediği sürece, öğrenciler kendisi ile aynı vatandaşlığa sahip diğer öğrencilerle birlikte kalamazlar. Öğrencilerimizi her zaman okula 20-25 dakika (yürüyerek veya toplu taşıma aracları ile) yürüme mesafesi uzaklığına yerleştiririz. Kalacağınız aile yatak çarfaşlarını temin eder. Çamaşır yıkama hizmeti hafatada bir gündür.

2) Öğrenci yurdu
Öğrenci yurdumuz merkeze yakın olup okulumuza 5 dakikalık yürüme mesafesi uzaklığındadır. Öğrenciler bazen İspanyol yada diğer yabancı öğrencilerle buluşabilme imkanına sahip olacaklar.

Bilbao'da Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Bilbao'da Ispanyolca Dil OkuluYurdumuz Bilbao merkezinde yer almaktadır. Karışıktır ve 196 tanesi tek kişilik ve 10 tanesi çift kişilik olmak üzere toplam 216 oda bulunmaktadır. Bedensel engelli öğrenciler içinde özel tasarımlı odalarımız bulunmaktadır. Tüm odalarda tam donanımlı mutfak, özel banyo, merkezi ısıtma, telefon ve bilgisayar bağlantıları bulunmaktadır. Odalarda 190 X 90 cm yatak, gardrop, masa lambası, küçük parça mobilya ve ayna bulunmaktadır.

Yatak ve yatak örtüsü, battaniye, yastık ve kılıfları yurt tarafından temin edilir. Mutfakta, elektrikli ocak, hava fanı, çatal bıçak takımı, tabaklar, tavalar, kaplar ve buz dolabı bulunmaktadır. Her kişi kendine ait posta kutusuna, oda ve ana giriş kapısı anahtarına sahiptir. Ortak kullanılan (ücretsiz) spor salonu, TV odası, çalışma alanı, günlük gazete, bilgisayar odası (internet bağlantılı), ütü ve elektrikli süpürge ve bakım odası bulunmaktadır. Ücretli extra servisler içinde çamaşırhane, kapalı oyun odası ve otopark bulunmaktadır.

3) Paylaşılan daireler:
Palaşılan apartmanlar şehir merkezinde yer almaktadır (okuldan 10 ila 20 dakika uzaklıkta). Bu imkanlar öğrencilere çok güzel bir ortamda, İspanyolca okulumuzun diğer öğrencileri arasında yaşama fırsatını sunuyor. Tek kişilik odanız olacak. Yemek servisi bulunmamaktadır ancak tüm apartmanlarda tam donanımlı mutfak, çamaşır makinesi, ütü, TV ve radyo bulunmaktadır.
Yatak ve yatak örtüsü, battaniye, yastık ve kılıfları apartman tarafından temin edilir. Ayrıca tüm öğrencilerin birlikte oturabileceği ortak bir oda bulunmaktadır.

4) Otel yada pansiyon türü bir konaklama tercih ederseniz, rezervasyonunuz için yardımcı olacağız.

 

>> Ispanya’da Ispanyolca kurslari

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2016
24/01/17