İspanyada İspanyol dil okulları, İspanyada İspanyolca öğrenin, İspanyada İspanyolca kursları. :: ESPAÑOL.PRO ::

Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Learn Spanish in Spain, Argentina, Chile, Mexico and Uruguay - Spanish language schools in Spain - Spanish courses in Spain
Cursos de Español en España y Suramérica - Escuelas de español en España, Argentina, Chile, México, Uruguay - aprender estudiar español en españa
Ecole d´espagnol Espagne - Cours d´espagnol Barcelone, Canet, Salamanca, Malaga, Grenade
Spansk språkskola i Spanien - Studera Spanska i Spanien - Kurser
Spansk Språkkurs Spania, Språkreiser til Spania, Spansk skole in Barcelona, skoler, Spanskkurs i  Malaga, Barcelona
Spansk sprogskole i Spanien- Spansk kurser i Spanien - Lære spansk - ESPAÑOL.PRO - Sprogrejse i Malaga, Barcelona, Salamanca, Granada - Spanske Sprogkurser in Spanien
Kursy španelštiny ve Španelsku - Jazykové kursy v zahranicí - španelské jazykové školy - ESPAÑOL.PRO - španelsky ve Španelsku a Mexiku, Argentinu - Jazykovı kurs Španelsko
aprender espanhol em Espanha - cursos de espanhol em Espanha - escolas de espanhol em Espanha
Kursi ispanskogo jazika v ispanii - shkola ispanskogo  Ispania
Ispanyada Ispanyol dil okullari, Ispanyada Ispanyolca ögrenin, Ispanyada Ispanyolca kurslari.
Spanisch lernen in Spanien - Spanischkurse - Sprachkurse - Sprachschulen - Sprachaufenthalte - Sprachreisen - Sprachurlaub
Scuole di spagnolo in Spagna, corsi di Spagnolo spagna america latina
Spaanse cursussen in Spanje - spaanse taal school  - talscholen spanja
Kursy jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii - szkoly jezyka hiszpanskiego Hiszpania, Argenyna, Chile, Meksyk i Urugwaj - Hiszpanski w Hiszpanii - Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii
Espanjan Kurssi  - Español.pro - Opi espanjaa Espanjassa - espanjan kursseja, Espanja
Spaenskunám á Spáni, í Mexíkó
Tecaji španskega jezika v Španiji - Španska jezikovna šola v Španiji - ESPAÑOL.PRO - Ucenje španšcine Španija, lekcije španšcine Barcelona, Malaga, Salamanca, Granada, Cadiz, Madrid, Alicante, Denia, Marbella, Palma de Mallorca, Buenos Aires, Valladolid
Kursove po ispanski v Ispania - nauchi ispanski  Ispania
Spanju kursi Spanija, Spanju valodas skolas Spanija
kalbu mokyklos Ispanijoje, Ispanu kalnos mokykla Ispanijoje
Alicante'de Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Alicante'de Ispanyolca Dil Okulu

Alicante’de İspanyolca Dil Okulu


Alicante'de Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Alicante'de Ispanyolca Dil OkuluAlicantedeki dil okulumuz şehir merkizininde olup merkezi pazar yerinin hemen yakınında bulunmaktadır.

Modern klimalı sınıflarımız, her ikiside etkin öğretimi mümkün kılan samimi atmosfere ve kusursuz teknik donanıma sahiptir. Öğrencilerin internete ücretsiz erişime imkanı ve diledikleri zaman kullanabilecekleri İspanyol edebiyatı ile ilgili kütüphane mevcuttur.

Alicantedeki Ispanyolca okulumuz 2003 den beri “Cervantes Enstitüsü” tarafından akreditedir ve yurtdışında eğitim alanlar için İsviçre Devlet Eğitim kredisi ve bursu alan öğrenciler CSN tarafından kabul edilmiştir. Haftada 30 saat olan bütün kurslar Almanya’da “Buildungsurlaub” olarak tanımlanmıştır (Berlin, Brandenburg, Hamburg, Hessen, Mecklenburg-Vorpommern ve Rheinland-Pflalz).

Eğitim kadromuz kendinilerini eğitime adamış, yabancı öğrencilerle çalışmada önemli deneyime sahip, anadili İspanyolca olan nitelikli öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenlerimiz, İspanyol dili ve kültüründe daha derinlerine inerek çoşkulu ve yaratıcı bir atmosferde öğrencilerini nasıl motive edeceklerini ve ilgilerini çekeceklerini bilirler.

 

>> İspanya’da İspanyolca kursları

 

Alicante & Boş zaman aktiviteleri


Alicante'de Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Alicante'de Ispanyolca Dil OkuluAlicante, Iberian Yarımadasının güney doğusunda, İspanyanın en güzel kıyılarından biri olan Costa Blanca’da yer almaktadır. Romalılar şehre "Lucentum", ışık şehri adını vermişlerdir ve bu isim son derece hoş bir iklime sahip olan ve denize bakan radyant palmiyelerle çevrili bu şehrin karakterini yansıtmaktadır.

Bu şehir yoğun tempolu değildir ve "Siesta" halen ciddiye alınır. Bir kahve, bir Horchata (badem sütü), veya bir Granizado’nun (buzlu limon içeceği) tadını çıkarmak için insanlar bu güzel bulvar ve mesireleri gezip dinlenirler.

Alicante, Costa Blanca turizm merkezi olmasına rağmen, kapılarından turizm endüstrisini sürgün etmiştir ve bir İspanyol üniversite şehri olarak cazibesini korumaktadır.

Bu nedenle gece hayatı öğrenciler tarafından etkilenmektedir ve eski şehir ve liman bölgesinde şafak vaktine kadar bir çok açık bar bulmanız mümkündür.

280,000 nüfusuna rağmen, Alicante her yerin bir yürüme mesafesi kadar kısa olduğu ve aşina olanların kullandığı çapraz yolların bulunduğu bir köy gibidir.

Şık bulvarları, modern yat limanı, resmedilmeye değer ve ilginç mimarisiyle eski şehir meydanı, modern alışveriş merkezleri ve palmiyelerle sıralı kumsalları çeşitlilik  sunmakta ve ziyaretçilerin hatıralarında yıllarca yeretmektedir.

Alicante'de Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Alicante'de Ispanyolca Dil OkuluAlicante çevresindeki sayısız kum ve taş plajlar sınıf dışındaki vaktinizi değerlendirmek için harika bir fırsat sunar. Sadece yelken ve sörf yapmakla kalmayıp aynı zamanda bazıları koruma altında olan harika sularda şnorkel yapabilirsiniz.

Alicante’den 1500 metre yükseklikteki dağlar yürüyüş ve tırmanış turları için davet etmektedir.

Alicante, sinema, konser ve tiyatrolarıyla ilgi çekici ve farklı kültür programları sunmaktadır. Sayısız barlar çevresinde gece hayatı, herhangi bir sebeble kaçırılmaması gereken bir etkinliktir.

Alicante etrafındaki doğa, hayat ve kültürü daha ulaşılabilir yapmak için çok sayıda gezi ve aktiviteler sunuyoruz. Sizden gelen istekler doğrultusunda da geziler ve turlar organize ediyoruz. Yelken, dalış, ata binme ve yamaç paraşütü okullarıyla bağlantılarımız hem dil kursunuzu hemde hobilerinizi birleştirme olanağı sağlıyor. Bir teklif olması durumda kurs fiyatları ve indirimleri hakkında bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

 

Konaklama


Konaklamalarda "resmi değişim" her zaman Cumartesi günlerinde yapılmaktadır. Apartman dairelerinde kalmanız durumunda, anahtarları bütün hafta sonu boyunca herhangi bir saatte alabileceğiniz bir yerde muafaza ediyoruz. Cumartesi gününden önce varmanız durumda eğer oda boş ise önceden kalmaya başlayabilirsiniz. Okul odaların durumunu 2 gün öcesine kadar teyit edemez. Kalınacak yer Cumartesiden önce müsait değilse, kısa bir sürede zarfında otelde yer ayarlanabilir. Aynı durum Pazar veya daha sonraki günler ayrılıcaklar içinde geçerlidir.

Alicante'de Ispanya'da Ispanyolca kurslari, Alicante'de Ispanyolca Dil OkuluPaylaşılan apartmanda konaklama
Kalacağınız paylaşımlı dairede ihtiyaçlarınızı karşılamak için tam donanımlı mutfak, banyo ve oturma odası bulunmaktadır.

Aile ile konaklama
İspanyol bir aile ile konaklama, dil bilginizi güçlendirme ve aile ortamında İspanyol kültürünü daha yakından tanıma fırsatı sağlamaktadır. Kalacağınız aile çocuklu yada çocuksuz olabilir, yaşlı bir çift olabilirler, yalnız yaşayan biri yada İspanyol bir öğrenci olabilir. Mutfak, banyo ve oturma odasını aile ile birlikte paylaşacaksınız. Mutfak kullanımı için ise aileden izin almanız gereklidir.

Otel
Sizden bir talep gelmesi durumunda oda bulmanıza ve rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 


>> İspanya’da İspanyolca kursları

 

 

 

Cursuri de limba spaniola in Spania si in America Latina :: Scolile de limba straina in Spania si in America Latina

Español.pro
is a part of Idiomas.pro®.

idiomas.pro®
Language holidays / Sprachreisen
Viajes lingüísticos

English / Spanish / German
French / Italian courses

 

SPANISH IN SPAIN

Spanish courses in Alicante
Spanish courses in Almuñecar
Spanish courses in Barcelona
Spanish courses in Bilbao
Spanish courses in Cadiz
Spanish courses in Cordoba
Spanish courses in Denia
Spanish courses in Granada
Spanish courses in Ibiza
Spanish courses in Madrid
Spanish courses in Malaga
Spanish courses in Marbella
Spanish courses in O Grove
Spanish courses in Palma de Mallorca
Spanish courses in Prado del Rey
Spanish courses in Salamanca
Spanish courses in Santander
Spanish courses in Santiago de Compostela
Spanish courses in Sevilla
Spanish courses in Tenerife (El Puerto de la Cruz)
Spanish courses in Valencia
Spanish courses in Valladolid

SPANISH IN LATIN AMERICA

Spanish in Argentina
  Spanish courses in Buenos Aires
  Spanish courses in Córdoba
Spanish in Costa Rica
  Spanish courses in Heredia
  Spanish courses in Samara
Spanish in Chile
  Spanish courses in Santiago de Chile
  Spanish courses in Valparaíso
  Spanish courses in Viña del Mar
Spanish in Ecuador
  Spanish courses in Quito
Spanish in Mexico
  Spanish courses in Guadalajara
  Spanish courses in Queretaro
  Spanish courses in Playa del Carmen
  Spanish courses in Puerto Vallarta
Spanish in Uruguay
  Spanish courses in Montevideo

 

Join us on Facebook!

facebook.com/Language.courses.worldwide

 

 

 

 

ENGLISH COURSES www.english-worldwide.com // GERMAN COURSES www.sprich-deutsch.de // ITALIAN COURSES www.italianoitaliano.es // Online per skype idiomas.pro

© idiomas.pro 2003-2016
24/01/17